Відкрита університетська студентська олімпіада з англійської мови

13:32, 28-02-2024

Продовжуючи добрі традиції проведення науково-освітніх заходів, гуртків наукового спрямування та різноманітних олімпіад, які дають можливість студентам проявити набуті знання, кафедра Англійської мови Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій оголошує про проведення:

І туру Відкритої університетської студентської олімпіади з англійської мови.

Порядок проведення олімпіади:

Дата та час проведення: 12.03.2024 року в 11:45

Місце проведення: аудиторія  211

Етапи олімпіади:

• письмовий етап – аудіювання, читання, лексико-граматичний тест;

II туру Відкритої університетської студентської олімпіади з англійської мови.

Порядок проведення олімпіади:

Дата та час проведення: 14.03.2024 року в 11:45

Місце проведення: аудиторія 405

Етапи олімпіади:

• усний етап – демонстрація відео та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

Бажаючих взяти участь в олімпіаді, які володіють англійською мовою на рівні В1–В2, просимо зареєструватись за посиланням

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси