XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Робота із студентами

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Новини та подіі
Контактна інформація
Профорієнтаційна робота
Партнери кафедри
Навчально-матеріальна база
Запрошуємо до навчання
Відгуки студентів та випускників
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми

Робота із студентами

Згідно з вимогами Закону „Про вищу освіту” головною метою освіти та виховання на сучасному етапі є створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості, яка сповідує загальнолюдські цінності,  формує покоління, здатне навчатись упродовж життя.

Велике значення для реалізації цієї мети має розвиток студентської молоді через виховання активної професійної та громадської позиції, навчання основним принципам побудови професійної кар’єри і навичкам поведінки у сім’ї, колективі, суспільстві, системі соціальних відносин.

Науково-педагогічними працівниками кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводиться активна робота зі студентами різних напрямів підготовки. Студенти старших курсів виконують дипломні та магістерські роботи за тематикою сучасних інноваційних технологій.

Також студенти беруть активну участь в організації та проведенні наукових студентських конференцій, семінарів. На кафедрі студенти мають нагоду відвідувати науковий гурток, проходити практику та приймати участь в екскурсіях на підприємства.

Студенти залучаються до профроботу по рекламі університету, повідомляючи бажаючим вступити, переваги університету в порівнянні з іншими ВУЗами України. Проводять анкетування майбутніх абітурієнтів і тим самим забезпечують необхідний набір з обраної спеціальності.

Наукова робота зі студентами активно проводиться з метою забезпечення високої якості підготовки бакалаврів  і магістрів, а також формування у студентів інтересу до наукової роботи з перспективою подальшого вступу до аспірантури.

На кафедрі функціонує студентський науковий гурток "Супутникові телекомунікації". Гурток працює  кожного четверга на 5 парі.

За довідками звертатися в ауд.211, або по тел.249-25-97 Бондаренко Андрій Ігорович

Викладачами кафедри постійно проводиться робота щодо залучення абітурієнтів до вступу у Державний університет телекомунікацій.

Переглядів: 7 368