XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Менеджменту

Робота із студентами

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Матеріальна база
Бібліотека
Партнери кафедри
Новини та подіі
Контактна інформація
Запрошуємо до навчання
Інформація по дипломним, курсовим роботам та практикам
Освітні програми
Отримати консультацію
Міжнародна діяльність
Інноваційний зміст навчання

Робота із студентами

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

DEPARTMENT OF MANAGEMENT


Науковий гурток "Менеджмент ХХІ століття"

Менеджмент ХХІ століття – керівник, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту Маковецька Ірина Миколаївна (2-га середа місяця за планами роботи гуртків, ауд. 415).

Робота наукового гуртка полягає в тому щоб студенти, які навчаються за спеціальністю 073-Менеджмент, отримували здатності динамічно поєднувати знання, уміння та комунікативні навички під час вирішення завдань та проблемних питань у сфері менеджменту та уміли впроваджувати інноваційні технології у професійну діяльність ТОП-менеджера ХХІ століття.

До наукового гуртку «Менеджмент ХХІ століття» входять творчі і креативні здобувачі вищої освіти спеціальності 073-Менеджмент, які об’єднані з метою якісної підготовки менеджера в ІТ бізнесі, формування первинних систематизованих навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати в практичній діяльності досягнення науково-технічного прогресу.

Для формування оцінки рівня сформованості ключових компетентностей менеджера, необхідно використовувати цікаві ігри в навчальному процесі!

Зацікавленість студентів гуртком «Менеджмент ХХІ століття» проявляється через залучення креативно-інноваційного потенціалу та професійно-розумових хистів самих студентів, що дозволяє ефективно підвищувати рівень наукової підготовки студентів, формувати в студентів інтересу й потреби до наукової творчості, розвивати творче мислення і наукову самостійність, підвищувати внутрішню організованість і свідоме відношення до навчання та поглиблювати й закріплювати отримані у процесі навчання знань.

Учасники наукового гуртка «Менеджмент ХХІ століття» із цікавістю і захопленням слухають про проведені заходи с управілння, вирішують аналітичні задачі й висловлюють свої побажання щодо співпраці та здобуття нових знань й досвіду в стінах одного з передових навчальних закладів сьогодення – Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Науковий гурток «Менеджмент ХХІ століття» запрошує усіх бажаючих збагатится в науковому сенсі та бажає усім  креативних ідей, натхнення і творчих успіхів в усіх починаннях.

У своїй діяльності гурток «Менеджмент ХХІ століття» керується принципами рівноправності членів гуртка, самоврядування, відкритості та прозорості, органічного зв’язку науково-дослідної роботи з навчальним процесом.

На одному з занять наукового гуртка «Менеджмент ХХІ століття» була студентами запропонована аналітично-практична вправа «Бізнесмен». Студенти були розбиті на дві групи та оцінювали основний склад організації, аналізували консенсус-прогноз розвитку організації та розробляли стратегії по конкурентоспроможності організації.

 
 
 
 
 
 


"Летом 2018 г. Work and Travel USA студентов-менеджеров Государственного университета телекоммуникаций.
Нас все устраивало: люди, которые нас окружали, достопримечательности, которые можно было посетить в свои выходные дни и рабочий коллектив, который включал в себя студентов из разных уголков мира.

Так же мы успели и попутешествовать, посетили такие места как: National Harbor(Maryland), Occoquan, New York, Secret Caverns, Niagara Falls, Watkins Glenn, Washington, D.C., Philadelphia. Я уверенна, что эти воспоминания останутся со мной до конца жизни, и я не раз еще вернусь в США за новой порцией восторга."

Сопова Катерина


Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 328
Тел. (044) 249-25-59
E-mail: management@dut.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 9 809