Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Консультаційний центр:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документообігу
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 
Навчально-науковий інститут Кібербезпеки та захисту інформації

Матеріальна база

Навчально-науковий інститут кібербезпеки та захисту інформації
Дирекція інституту
Кафедри інституту
Навчальна робота
Наукова та науково-технічна діяльність
Спеціалізована вчена рада Д 26.861.06
Студентська рада
Новини та подіі
Партнери інституту
Запрошуємо до навчання
Вартість навчання
Журнал "Сучасний захист інформації"
Фотогалерея
Новини наших партнерів

Матеріальна база


Неможливо навчитися захищати інформацію без сучасної матеріальної бази

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ МЕРЕЖЕВОЇ БЕЗПЕКИ

Лабораторія призначена для вивчення технологій мережевої безпеки CISCO, проведення тренінгів з впровадження технології HoneyPot щодо протидії кібератакам зловмисників на корпоративні інформаційні системи та сертифікаційних курсів від партнера кафедри Систем та технологій кібербезпеки ‒ компанії CISCO: Introduction to Cybersecurity, CCNA Security, CCNA Cybersecurity Operations. Лабораторія створена за сприяння компанії CISCO.

 

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ РЕАГУВАННЯ НА КІБЕРІНЦИДЕНТИ

Лабораторія призначена для проведення практичних занять з використанням програмно-апаратних комплексів: ІВМ QRadar SIEM, IBM Security AppScan, IBM i2 Analyst’s Notebook Premium, Tenable Nessus Professional. Дозволяє відпрацьовувати навички роботи у Центрі забезпечення кібербезпеки (Security Operation Center) з використанням технологій моніторингу, виявлення, аналізу та реагування на кіберінциденти в корпоративних інформаційних системах. Використовується для підготовки студентів до здачі іспитів на сертифікати від партнерів кафедри Систем та технологій кібербезпеки ‒ компаній ІВМ та TenableЛабораторія створена за сприяння компанії ІВМ.

 

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ЗАХИСТУ КІНЦЕВИХ ТОЧОК

Лабораторія використовується для вивчення спеціалізованих засобів захисту на базі продуктів компанії ESET – ESET PROTECT Enterprise On-Prem. Крім того, у лабораторії проводяться тренінги з використанням криптографічних засобів захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах, віртуальних приватних мереж VPN, електронного цифрового підпису та інфраструктури відкритих ключів. Дозволяє моделювати кіберінциденти з використанням платформи JupyterLab, вивчати та застосовувати засоби криптографічного захисту IP-шифратор CryptoIP-448, електронні ключі “SecureToken-337”, програмний ІР-шифратор “CryptoIP-VPN Client”, безконтактні кард-рідери КР-382, USB. Лабораторія створена за сприяння компанії ESET.

 

ЛАБОРАТОРІЯ ЗАСОБІВ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Лабораторія забезпечує проведення практичних занять та досліджень з питань контролю та управління доступом, використання автономних біометричних терміналів, мережевих контролерів, програмно-апаратних комплексів систем відеоспостереження. Обладнана автоматизованим комплексом відеоспостереження та охорони об’єктів інформаційної діяльності (Harbor), програмно-апаратними комплексами контролю доступу, сповіщувачами інфрачервоними (SRP 600)  та магніто-контактними (СОМК-10). Дозволяє вивчати питання застосування програмних комплексів захисту інформації.

 

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Лабораторія забезпечує проведення практичних занять з питань технічного захисту конфіденційної інформації на об’єктах інформаційної діяльності від витоку акустичним, віброакустичним та електромагнітним каналами з використанням широкосмугових генераторів акустичного та електромагнітного шуму (Ріас-2ГС, ГШ 1000). Крім того, у лабораторії досліджуються питання застосування пошукового програмно-апаратного комплексу DigiSkan EX; методів виявлення випромінювань за допомогою індикаторів поля типу PROTEKT; порядку застосування скануючих приймачів AR 8200, IC-R5, IC-R2500 та локатора нелінійностей NR-900 EM.

 

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ SECURITY OPERATION CENTER

Лабораторія призначена для проведення занять з питань аналізу, обробки та аудиту інформаційної безпеки за допомогою SIEM‑систем (AlienVault) та програмних сканерів типу Nessus та Kali Linux. Крім того, дозволяє вивчати методи управління ризиками на основі методологій CRAMM, OCTAVE та RiskWatch у відповідності до вимог міжнародних стандартів з інформаційної та кібербезпеки. Дозволяє працювати з програмними засобами підтримки прийняття рішень у сфері інформаційної безпеки (LibreOffice Calc, OpenSolver,  SciPy, NumPy (Python)).

Новини

Всі новини
Переглядів: 596
Отримайте консультацію

Дізнайтесь про переваги навчання в ДУІКТ