XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Навчально-науковий інститут Захисту інформації

Студентська рада

Дирекція інституту
Контактна інформація
Загальна інформація
Кафедри інституту
Навчальна робота
Наукова та науково-технічна діяльність
Спеціалізована вчена рада Д 26.861.06
Новини та подіі
Партнери інституту
Запрошуємо до навчання
Вартість навчання
Журнал "Сучасний захист інформації"
Фотогалерея
Новини наших партнерів

Студентська рада

Студентська рада Державного університету телекомунікацій запрошує студентів у вир цікавих подій з перших днів навчання. Завдяки тому, що самоврядування складається з різних відділів,  кожен студент може відшукати цікаву діяльність для себе, приймаючи участь у житті Студентської ради інституту чи Університету.

Навчальний-науковий інститут захисту інформації виділяється великою кількістю охочих приєднатися до студентського активу. Більшість учасників не залишаються осторонь та з радістю організовують та беруть участь  в різноманітних заходах регулярно.

Науковий відділ є найпопулярнішим серед молоді, оскільки тут студенти розвивають свої вміння, як майбутні науковці та, звісно, отримують нагороди за свої успіхи у написанні наукових праць.

Прикладами діяльності цього відділу є семінари, конференції та круглі столи, – все це дозволяє дізнатись більше нового та отримати ще більше професійних знань, які, безперечно, допоможуть в майбутній роботі. 

Щорічно інститут захисту інформації проводить конференцію, що має назву «Актуальні проблеми кібербезпеки». Студенти дуже активно долучаються, пропонують цікаві матеріали, які пізніше були опубліковані на сайті Державного університету телекомунікацій.

Інформаційний відділ відповідає за постійне оновлення  важливої інформацїї та донесення  її до кожного студента, завдяки розміщенню плакатів і авторських статей на стендах університету та гуртожитку. Одним з основних завдань цього відділу є висвітлення цікавинок студентського життя, проведення опитувань, створення репортажів. Активісти цього відділу розвивають у собі журналістські навички та навички ораторського мистецтва.  

Для артистичних і яскравих персон існує культурно-масовий відділ, який захоплює різнобарв’ям неймовірних концертів, флешмобів та паті. Найгучнішим заходом всі вважають «Візитку першокурсника», де актори викладаються на всі 100%. Також студенти можуть проявити себе у режисурі, танцях та співах. На цьому конкурсі наш інститут завжди показує дуже гарні результати, що доводить, майбутні захисники інформації не лише розумні, а ще й талановиті.

Не менш важливим є спортивний відділ, адже необхідно оздоровлюватися та підтримувати себе у гарній формі. На базі нашого університету проходять  змагання з різних видів спорту: волейболу,  футболу, баскетболу, тенісу, жиму штанги лежачи, армреслінгу та шахів.

Нещодавно  офіційно започаткували  змагання з кіберспорту. Отже, не залишайся осторонь, занять вистачить для  всіх!  

Також у нас є соціальний відділ, учасники якого організовують акції в честь Дня здоров’я, Дня боротьби з ВІЛ/СНІД, Дня донора, Дня захисту дітей. Також заохочують студентів побороти їхні погані звички, допомогають дітям в дитячому будинку, бійцям та біженцям АТО. 

Останнім і  дуже важливим є відділ кураторства. Коли абітурієнти вперше переступають поріг університету, їм потрібен наставник, до якого завжди можна звернутися в непростій ситуації. Тож, хто як не студенти-старшокурсники вміло допоможуть влитися у вир студентського життя. Куратори часто проводять зустрічі зі своїми групами, допомагають їм не губитися в нових умовах. А ще, вони діляться своїм досвідом та організовують веселе та цікаве дозвілля нашим першокурсникам.

Студентська рада є важливою частиною кожного університету: допомагає та захищає права студентів. Саме ми є зв’язком студентства з адміністрацією, що дає змогу сприяти покращенню умов навчання та проведення дозвілля в Державному університеті телекомунікацій.

Студенти нашого інституту отримують нагороди не лише від адміністрації Університету, а також від місцевої влади. 17.11 2020 нагороджували найкращих студентів за їх успіхи у Солом’янській РДА.

Дирекція інституту

Директор інституту

САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор

Контактна інформація

Приймальна комісія: 

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7
Тел.: [044] 248-85-93;
[044] 249-25-22

Новини

Всі новини
Переглядів: 6 492