XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Навчально-науковий інститут Захисту інформації

Партнери інституту

Дирекція інституту
Контактна інформація
Загальна інформація
Кафедри інституту
Навчальна робота
Наукова та науково-технічна діяльність
Спеціалізована вчена рада Д 26.861.06
Студентська рада
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання
Вартість навчання
Журнал "Сучасний захист інформації"
Фотогалерея
Новини наших партнерів

Партнери інституту

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

IBM ‒ лідер у розробці, розвитку та виготовленні передових інформаційних технологій, включаючи комп'ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ та мікроелектроніки. 

CISCO ‒ американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

Hewlett Packard ‒ світовий постачальник ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки й аутсорсингу, а також пристрої друку і засоби виведення зображень.

ESET - міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів.

D-Link ‒ світовий виробник мережевого та телекомунікаційного обладнання. Створює як професійне обладнання, так і недорогі рішення для дому та малого офісу.

АВТОР ‒ компанія-інтегратор систем інформаційної безпеки і один з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту конфіденційної, службової і секретної інформації, у тому числі і з використанням електронного цифрового підпису на базі смарт-карт технологій.

Євротелеком ‒ системний інтегратор у галузі ІТ. Сфера діяльності ‒ надання високоінноваційних ІТ-послуг на основі найсучасніших перевірених рішень з кібербезпеки, геоінформаційних систем, програмування та ІТ-інтеграції.

Інтрасистемс - талановита команда фахівців, які працюють в сфері системної інтеграції та високопрофесійної реалізації інноваційних IТ-проектів

Світ ІТ – лідер з консультування, продажу і впровадження інноваційних рішень в області інформаційної безпеки, резервного копіювання даних, управління продуктивністю додатків.

 

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Служба безпеки України ‒ державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який забезпечує державну безпеку України.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України ‒ державний орган, призначений для формування та реалізації державної політики у сферах технічного та криптографічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, а також користування радіочастотним ресурсом України та поштового зв'язку спеціального призначення.

Департамент кіберполіції Національної поліції України ‒ міжрегіональний територіальний орган Національної поліції України, який входить до структури кримінальної поліції Національної поліції та відповідно до законодавства України забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

Українські спеціальні системи – державне комерційне підприємство, що здійснює надання послуг конфіденційного зв’язку, довірчих послуг та послуг у сфері захисту інформації. Предметом діяльності підприємства є розгортання та забезпечення функціонування та експлуатація Національної системи конфіденційного зв’язку.

Український центр "Безпека" – державне підприємство з розробки, виробництва, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації,надання послуг у галузі технічного захисту інформації.

Інформатика ‒ комунальне підприємство ‒ адміністратор мережі камер системи “Безпечне місто”. Підпорядковане Київській міській державній адміністрації та є структурним підрозділом Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Інфотех ‒ офіційний дистриб’ютор продукції компанії Hikvision ‒ охоронних систем та відеоспостереження.

Інфозахист ‒ науково-виробничий центр зі створення нових технологій та дослідно-конструкторської роботи в галузі безпеки та оборони. Компанія створює програмні та апаратні рішення для силових структур України.

ЕПОС - провідний український постачальник рішень і послуг у сфері інформаційних технологій. Надає широкий спектр послуг з проектування і монтажу ЛВС, модернізації і ремонту будь-яких видів ПК, периферійного устаткування і комплектуючих, відновленню інформації, сервісному обслуговуванню і технічній підтримці.

 

 

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

ІТ-Спеціаліст ‒ компанія-інтегратор рішень з інформаційної безпеки, кібербезпеки інфраструктури та бізнес-додатків, продуктивності додатків, тестування на уразливість до вірусних атак.

БМС Консалтінг ‒ спеціалізується на розробці і реалізаціі проектів з побудови ІТ-інфраструктур, моніторингу та управлінню ІТ-середовищем, рішень з впровадження та розгортання прикладних систем, фокусуючи свою діяльність на корпоративному сегменті ринку.

Безпека ‒ компанія-дистриб’ютор систем безпеки і комфорту, відеоспостереження, сигналізації та контролю доступу.

Агентство активного аудиту ‒ компанія, яка пропонує повний комплекс послуг із забезпечення інформаційної безпеки для організацій. Лідер на ринку України у галузі кібербезпеки, аудиту систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) та оцінки захищеності від злому.

Smart-Technologies ‒ системний інтегратор на ринку ІТ послуг України. Пропонує широкий асортимент програмного забезпечення для вирішення різноманітних питань інформаційної безпеки.

HR-security ‒ спеціалізована компанія з виявлення брехні співробітників організацій шляхом тестування на поліграфі. Спеціалізується на вирішенні питань з наймом і перевіркою працівників, як на рядових посадах, так і на ТОП-позиціях, а також на службових розслідуваннях всередині підприємств.

Софт-Рейтинг Консалт – досвідчена українська компанія з багаторічною практикою впровадження інформаційних систем управління на базі рішень SAP для компаній, підприємств та корпорацій.

Інститут інформаційних технологій ‒ спеціалізується на наданні послуг в області проектування, розробки і впровадження рішень щодо забезпечення безпеки інформації у сучасних інформаційно-телекомунікаційних системах різного призначення та різного рівня складності.

 

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Національне агентство України з питань державної служби ‒ є центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, забезпечує функціональне управління державною службою в державних органах. 

Національна служба посередництва і примирення ‒ постійно діючий державний орган, призначений для здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Управління (центр) надання адміністративних послуг є структурним підрозділом зі статусом юридичної особи Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Управління (центр) надання адміністративних послуг є структурним підрозділом зі статусом юридичної особи Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Дирекція інституту

Директор інституту

САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор

Контактна інформація

Приймальна комісія: 

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7
Тел.: [044] 248-85-93;
[044] 249-25-22

Новини

Всі новини
Переглядів: 6 595