Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 
Кафедра Інформаційних систем та технологій

Робота із студентами

Загальна інформація
Навчальні дисципліни спеціальності Інформаційні системи та технології
Викладацький склад
Методична робота
Періодичні видання
Наукова діяльність
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Партнери кафедри
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційне навчання ІПЗАС
Практика, дипломування
Дистанційне навчання
Відгуки роботодавців

Робота із студентами

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інформаційних систем та технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Навчання у вищій школі повинно мати не лише освітню орієнтацію, а й обов’язкову виховну спрямованість. Навчально-виховний процес покликаний формувати у студентів високу культуру, високі моральні якості, виховувати їх творчими й цілеспрямованими спеціалістами.

Кафедра є важливою ланкою реалізації виховного потенціалу закладу вищої освіти. Професорсько-викладацький склад кафедри проводить роботу із студентами з метою підвищення ефективності процесу навчання, а також підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузі інформаційних систем та технологій.

Для забезпечення виконання вимог ректора щодо здійснення інноваційного змісту навчання по спеціальності 126 Інформаційні системи та технології студенти посилено вивчають англійську мову з першого курсу навчання.

У березні 2019 року було проведено студентську олімпіаду «THE INTERNET ENGLISH-MATHEMATICS OLYMPIAD».

Завдяки посиленому вивченню англійської мови наша студентка Горбенко Анастасія зайняла перше місце!

 
 

Наукова робота студентів – одна з головних складових навчального процесу кафедри. Студенти активно залучаються до наукової роботи. Викладачі кафедри підготували студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Інформатика і кібернетика»:

  • доцент Ткаленко О.М. Наукова робота: Заруцький Р.В., Заріцька О.М. «Дослідження методів обробки статистичної інформації в корпоративних VoIP мережах».
  • старший викладач Тушич А.М. Наукова робота: Кульчицький О.Є., Хоменчук В.О. «Розробка моделі обміну пакетів між віртуальними маршрутизаторами на основі NAT трансляцій».

Однією з найважливіших частин роботи із студентами є кураторська робота в групах. Її метою є допомога студентам в адаптації до навчання в університеті, розвиток самостійної та творчої роботи студентів, створення всіх умов для того, щоб студенти могли знайти своє місце у студентському колективі та в соціальному житті. Куратори проводять збори з групами з питань, що стосуються навчально-виховного процесу та наукової діяльності, регулярні бесіди із студентами на актуальні для української молоді теми, відвідують культурні заходи.

На кафедрі Інформаційних систем та технологій проводиться гурток "Інтернет речей". У роботі гуртку приймають участь студенти інституту Інформаційних технологій, які прагнуть оволодіти знаннями в галузі інформаційних систем та технологій, технологій розробки та експлуатації Інтернет речей.

 
 

Студенти першого та третього курсу спеціальності Інформаційні системи та технології успішно пройшли курс під керівництвом старшого викладача кафедри ІПЗАС Тушич Аліни Миколаївни та отримали сертифікати Cisco Networking Academy за апрямком «Introduction to the Internet of Everything».

Навички роботи з IoT (Інтернет речей) допомагають перетворити бізнес у будь-якій галузі - від виробництва до збереження інформації. Завдяки глобальному доступу до Інтернету та зростаючій кількості пристроїв, що підключаються до нього, виникають воістину нескінченні можливості.

 

Наші студенти не лише дізналися, як Інтернет речей змінює світ але і які навички необхідні для отримання добре оплачуваної роботи в цьому новому світі.

Також, на кафедрі з лютого 2021 розпочалися безкоштовні курси з підключення мережного обладнання виробника MikroTik.

 

Практична підготовка здійснюється за допомогою програмного забезпечення (Octave Online – web-інтерфейсу для GNU Octave, PyCharm, Cisco Packet Tracer, MS Visio, Rational Rose, IT project management, Notepad++, Xcode, Tinkercad, C++ Shell, Online GDB, VSCode) та обладнання (різноманітні комплектуючі Arduino для конструювання схем та написання програм до побудови складних систем, механізмів та роботів, програмовані роботи-конструктори за допомогою яких можна сконструювати декілька моделей програмованого робота, що відчиняє двері у світ науки, технології, інженерії, математики, 3D-принтери, для вивчення навиків моделювання, набори «Розумний будинок» та його комплектуючі, для вивчення технології Інтернету речей.

 
 

Шановний абітурієнт!
Приєднуйся до дружнього колективу студентства спеціальності 126 -  Інформаційні системи та технології!

Найбільшу участь в розвитку нашої кафедри приймає компанія Huawei, яка відібрала найкращих сімох студентів кафедри для навчання та призначила їм академічні стипендії. Студенти успішно пройшли навчання, склали результуючий тест та очікують на працевлаштування. Компанія запрошує нас на всі події, пов’язані з навчанням студентів.

Компанія надала можливість навчання для викладачів, які в подальшому отримали сертифікати та стали інструкторами академії Інформаційно-комунікаційних технологій Huawei та навчають за їх програмою з видачею сертифікатів. Викладачі кафедри на базі компанії-партнера Huawei пройшли підвищення кваліфікації, отримали сертифікат, який надав їм право проводити заняття по вивченню компетенцій компанії.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03110, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

  

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 12 192