Практика студентів на кафедрі Інформаційних систем та технологій є невід’ємною складовою підготовки здобувачів вищої освіти за всіма рівнями вищої освіти. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття та вдосконалення практичних навичок і умінь за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології.
При проведенні практики кафедра керується Положенням про проведення практики студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.
На кафедрі проходять такі види практики:
База практики – це компанії партнери кафедри:
А також в цьму році студенти проходили практику в компаніях: ТОВ"Файбер нет" и ТОВ "Київські мережі".
Виконання випускної атестаційної роботи бакалавра є завершальним етапом навчання студента на відповідному ступені освіти і виконується на четвертому році навчання. Порядок та процедуру попереднього захисту роботи та процедура захисту перед Державною екзаменаційною комісією відображена в ПОЛОЖЕННІ ПРО АТЕСТАЦІЙНУ РОБОТУ БАКАЛАВРА спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології.
Дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти при виконанні кваліфікаційної роботи є обов’язковим та передбачає дотримання всіх положень Кодексу академічної доброчесності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема:
Перевірка на плагіат включає два види робіт:
Технічна перевірка на наявність запозичень (плагіат) в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій здійснюється з використанням відповідних технологій та комп’ютерної програми StrikePlagiarism.
Експертний аналіз має на меті виявлення запозичень ідей, рішень, моделей, методів тощо, та здійснюється комісією зі складу викладачів кафедри Інформаційних систем та технологій.
За підготовку файлу роботи, що підлягає перевірці, відповідає автор роботи (студент). Формат файлу повинен бути прийнятним для перевірки на плагіат (підтримуються формати файлів .doc, .docx, .pdf, .odt, які не містять елементів захисту).
Під час підготовки файлу роботи забороняється використовувати будь-які методи обману сервісів перевірки на академічний плагіат, зокрема забороняється:
У випадку виявлення факту спроби обману під час перевірки на наявність академічного плагіату в поданих роботах приймається негативний висновок зі складанням відповідного протоколу і така робота не приймається до захисту.
Виявлені у тексті твору запозичення вважаються правомірними, якщо вони є:
Перед поданням роботи керівникові студент повинен самостійно перевірити її на наявність плагіату із використанням відповідних програм або сервісів, наприклад:
У результаті успішного захисту дипломних робіт наші студенти успішно працевлаштовуються в провідних ІТ-компаніях, є також випускники, які успішно продовжують навчання в аспірантурі і вже в якості фахівців викладають дисципліни на кафедрі.