XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студентські змагання, вибори, благодійні акції: головні події минулого тижня в ДУІКТ

09:05, 28-10-2024

Минулий тиждень в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій був насиченим на події як для викладацького складу, так і для здобувачів освіти.

У понеділок, 21 жовтня в офісі компанії-партнера ДУІКТ Huawei Ukraine відбулася визначна подія - початок студентських командних змагань Student Tech Challenge.

Захід відвідали представники адміністрації Університету на чолі з ректором ДУІКТ Володимиром Шульгою та учасники команд, що представлятимуть наш університет у змаганнях.

Відзначився ДУІКТ й у благодійності. Так, доцент кафедри Систем та технологій кібербезпеки Вадим Власенко разом з однодумцями відвідав притулок для бездомних тварин "Велике серце".

Волонтери влаштували справжнє свято для чотирилапих друзів: грали з собаками та, звичайно ж, привезли довгоочікувані корми.

Своєю чергою, студенти взяли участь в благодійному ярмарку від громадської організації «Янголи Трої», що проходив в парку «Молодіжний».

Підготувати номери молодим виконавцям допомогли художні керівники Відділу культури і мистецтв ДУІКТ. Усі зібрані в рамках заходу кошти будуть направлені на користь ЗСУ.

Крім того, завдяки коштам студентського самоврядування та адміністрації ДУІКТ, в нашому студентському центрі з'явилися нові меблі. Ці оновлення створять комфортні умови для навчання, зустрічей та відпочинку здобувачів освіти.

Тепер студенти зможуть насолоджуватися приємною атмосферою під час спілкування з друзями або підготовки до занять.

Науковиці ДУІКТ взяли участь у семінарі «Жінки, що змінюють освіту». На семінарі обговорювали ряд питань про міжнародне наукове та освітнє співробітництво, гранти для викладачок та особливості підготовки проектних заявок.

Учасниці та спікер поділилися власним досвідом й прикладами щодо участі у міжнародній мобільності та участі у міжнародних проектах.

Також минулого тижня в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулися вибори голови Студентської ради та голів студентського самоврядування навчально-наукових інститутів.

З їх результатами можна ознайомитись за посиланням

У п'ятницю, 25 жовтня ДУІКТ приєднався до написання Радіодиктанту національної єдності. Проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, кандидат економічних наук, доцент Марина Петченко привітала учасників і учасниць заходу та наголосила, що це чудова нагода не лише перевірити свою грамотність, але й долучитися до традицій, що об'єднують українців у всіх установах та у всьому світі, а мова - це те, що нас ідентифікує та надихає.