XL

технологій

Студенти ДУІКТ взяли участь у благодійному ярмарку на користь ЗСУ

15:22, 22-10-2024

В суботу, 19 жовтня студенти ДУІКТ взяли участь в благодійному ярмарку від громадської організації «Янголи Трої», що проходив в парку «Молодіжний».

Відвідувачів чекали унікальні вироби місцевих майстринь, майстер-класи з в`язання іграшок, малювання та плетіння квітів зі стрічок. Діти та дорослі могли доєднатися до цікавого дозвілля з аніматорами, батутами, а також спробувати себе у заняттях йогою.

Також цей Ярмарок прикрасили виступи артистів. Серед них були й студенти Державного університету інформаційно-комунікативних технологій: Анастасія Яременко, Белла Ісаєва та Захар Бурей.

Підготувати номери молодим виконавцям допомогли художні керівники Відділу культури і мистецтв ДУІКТ - Заслужений артист України Влад Зайцев та Відмінник освіти України Наталія Моніч. За участь у благодійному заході кожен зі студентів отримав подяку від Громадської організації "Янголи Трої".

Усі зібрані в рамках заходу кошти будуть направлені на користь ЗСУ.