XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Благодійність для чотирилапих: викладачі ДУІКТ відвідали притулок для тварин "Велике серце"

13:05, 22-10-2024

В суботу, 19 жовтня доцент кафедри Систем та технологій кібербезпеки Вадим Власенко разом з однодумцями відвідав притулок для бездомних тварин "Велике серце". Волонтери влаштували справжнє свято для чотирилапих друзів: грали з собаками та, звичайно ж, привезли довгоочікувані корми.

Кошти на корм були зібрані завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, які не залишилися осторонь чужого горя. Кожен внесок, нехай навіть найменший, став важливим кроком до того, щоб зробити життя наших чотирилапих друзів трохи кращим, адже кожна тварина гідна любові та турботи.

Завдяки самовідданій роботі волонтерів, які організували збір коштів на корм, тепер у кожної тварини цього притулку буде повна миска. Ця подія стала справжнім марафоном добра: кожна тварина зустрічала гостей з радістю, виляючи хвостом.

Це ще раз доводить, що доброта і щедрість здатні творити дива!

Відвідування притулку стало яскравим свідченням того, що навіть невеликий для людини внесок може привнести величезні зміни в життя бездомних тварин.

"Це була зворушлива подія, що об’єднала світ кібербезпеки та доброчинності. Ми можемо знаходити час і сили для допомоги тим, хто цього потребує. Нехай ця ініціатива стане прикладом соціальної відповідальності та співчуття", - зазначив Вадим Власенко.