XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Партнер ДУІКТ – компанія SoftServe – найкращий роботодавець IT-сфери у 2024 році за версією молоді України!

08:35, 24-10-2024

Кафедра Інженерії програмного забезпечення з гордістю повідомляє, що наш партнер - компанія SoftServe, здобула престижне визнання серед молоді України.

За результатами щорічного опитування, проведеного HR-бренд агенцією UGEN у вересні 2024 року, SoftServe очолила рейтинг найкращих роботодавців IT-сфери та здобула титул “Найкращий роботодавець 2024” вже третій рік поспіль!

Це дослідження стало важливим індикатором настроїв серед молоді, адже його результати були сформовані на основі відповідей 1670 респондентів – студентів бакалаврату, магістрів і випускників університетів, які завершили навчання не більше ніж три роки тому.

Цільовою аудиторією були представники найбільш перспективних молодих спеціалістів України, що робить це визнання особливо важливим для SoftServe.

У категорії IT-компаній SoftServe заслужено посіла перше місце, обійшовши такі потужні компанії, як Genesis (друге місце) та Sigma Software (третє місце). Звертаємо увагу, що вся трійка лідерів у рейтингу роботодавців у сфері ІТ — це компанії-партнери кафедри інженерії програмного забезпечення.

Підтримка молодих талантів

SoftServe активно підтримує молодь, надаючи численні можливості для стажувань, практики та подальшого працевлаштування. Партнерство нашої кафедри з цією компанією відкриває для студентів унікальні перспективи для кар'єрного розвитку у сфері IT, адже вони отримують доступ до роботи в одному з найкращих місць для професійного зростання в Україні.

Визнання студентів та випускників

Це визнання підтверджує, що SoftServe залишається привабливим роботодавцем, який створює умови для розвитку молодих спеціалістів і підтримує інновації. Студенти та випускники нашої кафедри вже сьогодні можуть скористатися цією можливістю, беручи участь у програмі стажувань та отримуючи шанс стати частиною команди лідера IT-сфери України.

Вітаємо SoftServe із заслуженим титулом і дякуємо за плідну співпрацю з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій та кар’єрні можливості для талановитої молоді!