XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Потужний старт для блискучої кар'єри: переваги навчання на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

16:25, 30-07-2024

З кожним роком кількість кібератак та випадків несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації зростає. Саме тому вміння правильно оцінювати та управляти ризиками інформаційної безпеки є надзвичайно актуальним та необхідним.

Управління ризиками інформаційної безпеки – це комплекс заходів, спрямованих на виявлення, оцінку та мінімізацію ризиків, пов’язаних з інформаційними системами та даними.

У рамках дисциплін кафедри УІКБ «Теорія ризиків» та «Управління ризиками інформаційної безпеки» наші студенти отримують глибокі знання про методи ідентифікації ризиків, оволодівають техніками їх оцінки та аналізу, отримують розуміння принципів розробки стратегій мінімізації ризиків та застосування на практиці сучасних інструментів для управління ними.

Отримані знання допоможуть вам стати висококваліфікованими фахівцями в галузі інформаційної безпеки, щоб ефективно захищати інформаційні ресурси своїх майбутніх роботодавців і сприяти розвитку безпечного інформаційного середовища.

Ефективне управління ризиками дозволяє зменшити ймовірність інцидентів, проте повністю уникнути їх майже неможливо.

Інциденти інформаційної безпеки – це будь-які події, які можуть призвести до порушення конфіденційності, цілісності або доступності інформаційних ресурсів. До них належать:

• Кібератаки.
  • Несанкціонований доступ до даних.
  • Витоки конфіденційної інформації.
  • Внутрішні загрози.
  • Фізичні атаки на інформаційні системи.

На кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою ми активно готуємо студентів до вирішення інцидентів інформаційної безпеки. Вони вивчають сучасні методи та інструменти для виявлення та аналізу інцидентів, отримують практичні навички в розробці стратегій реагування на інциденти та вміють ефективно взаємодіяти з командами з безпеки.

Для максимальної підготовки студентів ми організовуємо практичні заняття та аналіз реальних кейсів, що дозволяє їм отримати цінний досвід у розробці планів дій у разі інцидентів, проведенні розслідувань та відновленні після атак.

Випускники кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою є не тільки фахівцями з кібербезпеки, а й досконало володіють англійською мовою! За чотири роки навчання студенти досягають рівня володіння англійською не нижче B2, що розширює можливості випускників для міжнародної співпраці.

До того ж, деякі курси викладаються англійською мовою, що дозволяє нашим студентам вільно спілкуватися, розуміти та формулювати складні технічні поняття англійською, працювати з технічними текстами та розуміти міжнародні стандарти з інформаційної безпеки, що значно підвищує їхню професійну цінність.

Приєднуйтесь до нас у динамічній сфері кібербезпеки та вдосконалюйте свої навички на міжнародному рівні!

Запрошуємо на навчання!