XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Безкоштовне навчання на контракті за спеціальністю Інформаційні системи та технології: як отримати грант

10:31, 26-07-2024

Державний грант на здобуття вищої освіти є свого роду підтримкою від держави для здобуття громадянином вищої освіти шляхом співфінансування навчання на умовах контракту.

Використання його з іншою метою або переведення в готівкову форму неможливо.

Таким чином, згідно нового законопроекту від МОН, наша 126-а спеціальність підпадає під низку спеціальностей, здобувачі яких зможуть отримувати освітні гранти для “погашення” оплати за навчання.

Наразі існує два види гранту:

1. Грант першого рівня на суму 19.500 грн.
  2. Грант другого рівня на суму 32.500 грн.

Хто може претендувати на грант:

Здобувачі освіти, зараховані на навчання за результатами конкурсного відбору на підставі конкурсних балів з двох предметів (НМТ/ЄФВВ-Б) оцінки з яких становлять не менше 150 балів (грант першого рівня) або не менше 170 балів (грант другого рівня);

Щоб отримати грант, вам необхідно подати відповідну заявку до МОН через особистий електронний кабінет вступника в Єдиній державній електронній базі з питань освіти в період з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року.

За більш детальною інформацією щодо навчання, грантів та вступної кампанії звертайтеся за цими контактами:

Тех. підтримка ІСТ в телеграмі (@ipzas_support)

Завідувач кафедри, Сторчак Каміла Павлівна

Вступайте на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій та отримуйте якісну освіту - безкоштовно, навіть на контрактній формі навчання!