У ДУІКТ розпочався прийом заяв та документів на вступ на спеціальність 125 «Кібербезпека»

09:48, 22-07-2024

Наш університет оголошує про початок вступної кампанії на спеціальність 125 «Кібербезпека» за програмою підготовки «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту». Ми пропонуємо якісну освіту, що відповідає сучасним вимогам ринку праці та забезпечує високий рівень підготовки фахівців у галузі кібербезпеки.

Умови вступу:

Конкурсний бал:

• Для вступу на бюджет необхідно мати конкурсний бал вище 130.
  • Пороговий бал на контракт встановлюється кожним вишем окремо, але він не може бути нижчим за 100.

Документи для вступу:

• Сертифікати НМТ 2024 / 2022-2023 років або ЗНО 2021 року.
  • Мотиваційний лист, в якому абітурієнт описує свої цілі та мотивацію для вступу на спеціальність.

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій студенти отримують всебічну підготовку, що включає як теоретичні знання, так і практичні навички. Навчальна програма охоплює основи програмування, мережеві технології, криптографію, комплексні системи захисту інформаціії та багато інших важливих дисциплін.

Наші викладачі – це поєднання досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом у галузі кібербезпеки та молодих, активних фахівців які тримають руку на пульсі на подіях у сфері захисту інформації. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь у міжнародних конференціях та семінарах, щоб забезпечити студентам найсучасніші знання та навички.

Переваги навчання у нас:

• Використання сучасних технологій та інтерактивних методик у навчальному процесі.
  • Студенти мають можливість проходити практику у провідних компаніях, що спеціалізуються на кібербезпеці.
  • Випускники нашої кафедри користуються великим попитом на ринку праці та отримують високооплачувані пропозиції від провідних компаній.

Основні дати вступної кампанії 2024:

• Початок подачі заяв: 19 липня 2024 року.
  • Завершення подачі заяв: 31 липня 2024 року.
  • Отримання рекомендацій до зарахування: до 5 серпня 2024 року.

Терміни навчання: з 1 вересня 2024 року до 30 червня 2028 року (для першого курсу).

Запрошуємо всіх абітурієнтів на навчання за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації» за спеціалізацією «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту»! Отримайте якісну освіту та станьте частиною нашої дружньої університетської спільноти. Детальніше про програми та умови вступу дізнайтеся на нашому сайті.