Абітурієнти ДУІКТ успішно завершили курс «Python from Zero to Hero»

12:02, 21-07-2024

13 липня наші абітурієнти успішно завершили курс «Python from Zero to Hero». Для когось із них це стало першим і важливим етапом у розвитку їхніх навичок програмування.

Протягом курсу слухачі ознайомилися з основами синтаксису мови Python. Це дозволило їм зрозуміти, як правильно писати код, використовувати змінні, оператори та функції. Важливим аспектом курсу стало вивчення основ об'єктно-орієнтованого програмування. Слухачі курсу навчилися створювати класи та об'єкти, працювати з методами й атрибутами.

Окрім отримання теоретичних знань, абітурієнти активно займалися практикою. Вони виконували практичні завдання, створили просту гру, що допомогло їм зрозуміти логіку розробки ігрових застосунків. Також приділялася увага й розробці телеграм-ботів, що дало можливість не лише навчитися працювати з API, але й створювати корисні та цікаві додатки для реального використання.

На одному із занять абітурієнти створювали та управляли базами даних, використовували SQL-запити для зберігання та отримання даних.

На кожному занятті проводилося інтерактивне тестування, що дозволило слухачам закріпити отримані знання на практиці. Вони мали можливість перевірити свої навички у реальному часі, отримати зворотній зв'язок від викладачів та одразу виправити помилки.

Окрім основного курсу, слухачі мали можливість прослухати лекцію від представника нашого партнера - компанії Mint. Це стало додатковою мотивацією для абітурієнтів та дало їм можливість дізнатися про ІТ-професії.

Після завершення курсу та виконання всіх домашніх завдань слухачі отримали сертифікати, які підтверджують їхні знання та навички. Найактивніший абітурієнт Лаврішко Владислав був нагороджений книгою про Scrum - методику гнучкого управління проєктами.

Чекаємо саме вас на кафедрі технологій цифрового розвитку!