З 25 квітня 2022 року відкрито прийом студентів на навчання на найпрестижнішу та найперспективнішу кафедру технологій цифрового розвитку!
Якщо ти бажаєш стати програмістом з навиками ІТ-архітектора та спеціалізуватись на розробці мобільних додатків, комерційних ІТ платформ, електронних сервісів державних послуг, систем електронного документообігу, технологій, що забезпечують цифровізацію, вступай на кафедру технологій цифрового розвитку.
Хто бажає вступити навчатися на дану кафедру пропонуємо Вам надати інформацію про Ваше бажання на телефон завідуючого кафедрою – +38(073)050-83-00: «Я, Прізвище Ім’я По батькові, номер Вашого мобільного телефону, бажаю поступити навчатися на Вашу кафедру».
Кафедра технологій цифрового розвитку здійснює навчання студентів за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення (Освітньо-професійна програма «Технології цифрового розвитку»).
Актуальність спеціалізації «Технології цифрового розвитку» обумовлена попитом роботодавців на фахівців, що поєднують знання та вміння програмування, технології обробки та передачі інформації, а також навики фінансової грамотності. Саме таких фахівців випускає дана спеціальність.
Основним напрямком спеціалізації є: розробка та використання сучасних інформаційних технологій, що забезпечують цифровізацію держави та бізнесу.
За 4 роки навчання студенти опанують основні мови програмування, серед яких С++, С#, Java, Python, JS, HTML, CSS. Студенти отримають необхідні практичні навички з таких технологій як машинне навчання, хмарні технології, блокчейн, Інтернет речей, Big Data та багато інших.
Студенти освітньої програми «Технології цифрового розвитку» вивчають дисципліну «Blockchain та криптовалюти», яка дозволить мати не лише цікаве хобі, а й стабільний дохід, а в сучасних реаліях ще й перспективну роботу. А фундаментальні знання, які отримують наші студенти дозволяють автоматизувати роботу з криптовалютами: створити алгороботів для прибуткових торгів, розробити алгоритми та моделі, які будуть передбачувати курси валют, розробити системи для швидкого технічного аналізу, вирахування індикаторів, тощо.
Навчання на кафедрі технологій цифрового розвитку дає можливість отримати достатній рівень знань, умінь та навичок, які дозволять знайти престижну висооплачувану роботу в сфері ІТ.
Наш університет співпрацює з провідними IT-компаніями України, які забезпечують наших студентів практичним досвідом (під час проходження практики) та надають перше робоче місце.
Компанії - потенційні роботодавці для наших випускників
Кафедра технологій цифрового розвитку укомплектована висококваліфікованими працівниками, які постійно працюють над підвищенням рівня свої знань та вмінь. 50% викладачів кафедри – це представники ІТ-компаній, які готові ділитися власним досвідом зі студентами.
При проведені занять на кафедрі теоретична підготовка складає 33%, а практична підготовка становить не менше 67% навчальних занять. Такий розподіл дозволяє студенту оволодіти практичними уміннями та навичками, які вимагає роботодавець.
В результаті впровадження інноваційного змісту навчання в навчальний процес спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення (Освітньо-професійна програма «Технології цифрового розвитку») випускник кафедри володітиме теоретичними знаннями та практичними навиками і вміннями, що вимагають роботодавці, що забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!
Якщо Вас зацікавили напрямки роботи кафедри технологій цифрового розвитку, якщо Ви хочете освоювати нові технології, створювати сучасні ІТ-проекти, а також розвивати нашу країну, запрошуємо Вас до навчання!
Для вступу на 1-й курс навчання за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення необхідно скласти Національний мультипредметний тест з трьох предметів:
Пороговий бал для вступу на основі загальної середньої освіти (державне замовлення) – не менше за 125.
Цифровий розвиток передбачає виконання комплексу завдань, що позитивно вплинуть на економіку, бізнес, суспільство та життєдіяльність країни в цілому.
Основними цілями цифрового розвитку є:
Цифровізація потребує нових форм партнерства і співробітництва різних сфер економіки та суспільства. Так, сформульовано основні принципи цифровізації. Дотримання цих принципів є визначальним для створення, реалізації та користування перевагами, що надають цифрові технології.
Цифровізація є визнаним механізмом економічного зростання завдяки здатності технологій позитивно впливати на ефективність, результативність, вартість та якість економічної, громадської та особистої діяльності.
Цифрові технології — одночасно величезний ринок та індустрія, а також платформа ефективності і конкурентоспроможності всіх інших ринків та індустрій. Високотехнологічне виробництво та модернізація промисловості за допомогою інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій, масштаб і темп цифрових трансформацій повинні стати пріоритетом економічного розвитку.
Найважливіша задача сьогодення – цифрова трансформація усіх державних процесів.
Її ідея полягає в тому, щоб максимальна кількість сфер життя людей були оцифровані для зручної комунікації громадян з державою, громадян між собою та бізнесом.
Невід’ємним сегментом цифрової трансформації є інформаційно-комунікаційні технології, які проникли у всі сфери людського життя, а саме: розумне місто, енергетичні компанії, виробництво, фінансові установи та інші галузі.
Відповідно, впроваджуючи дані сегменти, можливо отримати наступні переваги, а саме: підвищена продуктивність виробництва, оптимізація витрат, збільшення продажів, зростання бізнесу і відповідно прибутковість.
Для процвітання держав, для зростання економічних показників, необхідно розвивати та підтримувати цифрові технології, а саме: штучний інтелект та машинне навчання, блокчейн та криптовалюту, кібербезпеку, комп’ютерний зір, мобільні мережі технології 5G/6G, Інтернет речей та інші, які наведені на слайді, що служать основою цифрової трансформації промислового виробництва.
Саме цифрова трансформація повинна стати основним двигуном технологічних зрушень у світовій економіці.
Цифрова трансформація – це впровадження сучасних технологій у всі сегменти і процеси держави. Цей підхід передбачає встановлення сучасного обладнання, програмного забезпечення, а також фундаментальні зміни у підходах до управління, зовнішніх комунікацій.
Ви будете вивчати такі технології, які покращать життя людини:
Цифрова трансформація заснована на активному використанні інформаційно-комунікаційних технологій, впроваджені штучного інтелекту в процес організації життя людини.
За прогнозами, до 2025 року, 80% додатків для підприємств будуть знаходитися в хмарному середовищі, 86% компаній впровадять штучний інтелект, а частка використання даних зросте до 80%. Таким чином, щорічно буде генеруватися 180 млрд Терабайт даних, що стане постійним джерелом інноваційних інтелектуальних технологій і створення нових економічно привабливих продуктів і послуг.
Впровадження цих технологій, продуктів і послуг повинно бути націлене на створення умов для розвитку інформаційно розвиненого населення.
Ті держави, які зуміють забезпечити сприятливе середовище і всю повноту представлених на слайді можливостей для розвитку і впровадження цифрових технологій, будуть задавати темп на світовому ринку. Саме вони першими створять цифрову економіку!
Підвищення економічних показників держави залежить від реалізації цифрової трансформації, для чого необхідно вирішити наступні завдання:
Таким чином, реалізація зазначених завдань дозволить реалізувати цифрову трансформацію в країні, що сприятиме стрімкому підвищенню її економічних показників.
Саме тому, Ви маєте можливість отримати престижну кваліфікацію, яка надає можливість працювати в будь-якій сучасній компанії ІТ галузі.
Зробіть вірний крок до свого успішного майбутнього!
У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ УНІВЕРСИТЕТАМИ МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ВИСОКУ ЯКІСТЬ ОСВІТИ ЗА ПОМІРНУ ЦІНУ