Як зросли зарплати девопсів, дата-спеціалістів, проджектів та інших IT влітку 2024 року - результати дослідження

13:53, 16-07-2024

Кожний випускник школи мріє про престижну високооплачувану роботу та професійну кар’єру, що дозволить йому заробляти таку кількість грошей, яка надасть фінансову можливість здійснювати його бажання, бути фінансово незалежним від батьків і у майбутньому їм допомагати.

Всі батьки бажають, щоб їх діти були щасливими та успішними, а фінансові можливості сім’ї дозволили оплатити навчання, та після закінчення навчання влаштувались на престижну, високооплачувану роботу у провідну компанію в Україні або за кордоном.

Для того, щоб почати здійснювати свої мрії, випускнику школи потрібно вибрати популярну на ринку праці професію, яка буде актуальною протягом багатьох років та вступати до університету, який може надати необхідні теоретичні знання та практичні уміння і навички, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом та відповідати вимогам роботодавців на ринку праці й завдяки цьому влаштуватись на роботу.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій пропонує широкий спектр спеціальностей та освітніх програм для навчання в галузях Інформаційних технологій та Кібербезпеки, де присутні найбільші заробітні плати на ринку праці:

Чергове дослідження показало, що рівень зарплат ІТ фахівців зростає попри світові тенденції економічної кризи

Ключовими результатами досліджень рівня зарплат в ІТ-секторі від DOU стали

1. Медіанні зарплати у багатьох сегментах зросли. Частково це відбулося через зменшення частки фахівців з малим досвідом, інтернів та джунів.
  2. Найбільше зарплати зросли у джунів та мідлів. Серед сеньйорів, навпаки, падіння медіанної зарплати.
  3. Серед досвідчених РМ — Program Managers, Delivery Managers, Product Owners — зростання доходів.
  4. Зарплати бізнес-аналітиків у середньому впали.
  5. У маркетингу зарплатні показники зростали.
  6. У фахівців із сегменту продажів рівня Middle, навпаки, зростання доходів.

Хто найбільше отримує в аутстафінгових ІТ-компаніях України

1. Спеціалісти з Data Scientice.
  2. Фахівці з менеджменту проєктів.

Хто найбільше отримує у продуктових ІТ-компаніях України

1. DеvOps/SRE.
  2. Технічні фахівці найвищого рівня.
  3. HR-спеціалісти.
  4. Фахівці на Sales-спеціальностях.
  5. Спеціалісти з маркетингу.