Технології майбутнього у навчанні: викладачів ДУІКТ запрошують долучитися до серії вебінарів від SoftServe

13:06, 12-07-2024

Технології штучного інтелекту стають дедалі затребуванішими у різноманітних галузях науки, виробництва та реалізації проєктів і продуктів. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій готує висококласних фахівців цього профілю, які стрімко розвиваються і вже за лічені роки будують блискучу кар'єру, впевнено займаючи свою нішу в галузі.

Можливим це стає лише тому, що наші викладачі невпинно вдосконалюють свої навички і знання, слідкуючи за всіма тенденціями розвитку новітніх технологій. Цього разу науковців запрошують до серії вебінарів Tech Summer for Educators: AI Edition, що організовує компанія-партнер ДУІКТ SoftServe.

Головною темою для обговорення стане штучний інтелект (ШІ).

Чому це важливо?

ШІ впевнено змінює наше життя: від автоматизації рутинних завдань до прийняття складних рішень. Під час вебінарів учасники дізнаються про актуальний стан розвитку ШІ, його використання та можливості інтеграції у навчальний процес. Також обговорюватиметься те, яких знань з ШІ очікує від випускників вишів ІТ-індустрія.

Участь безкоштовна, за умови реєстрації: https://hubs.ly/Q02G93Vz0

Теми вебінарів:

• 23.07 | Інтеграція та можливе використання засобів ШІ у навчальному процесі
  • 30.07 | ШІ для Data Scientists: що треба знати та вміти?
  • 06.08 | Досвід впровадження ШІ у навчальні процеси: очікування та результати
  • 13.08 | Безоплатні альтернативи ChatGPT: запуск ШІ-моделей локально і в хмарі

Після завершення серії вебінарів учасники мають можливість отримати сертифікат (1 кредит).

Коли:

• 23.07 - 13.08

Формат:

• одне онлайн-заняття на тиждень у вечірній час