В ДУІКТ тривають захисти бакалаврських робіт

08:57, 19-06-2024

Кафедра Системного аналізу Навчально-наукового Інституту Телекомунікацій вітає студентів 4-го курсу групи САД-41 з успішним захистом кваліфікаційних бакалаврських робіт і, як наслідок, з успішним завершенням навчання на бакалавраті нашої кафедри. Зазначимо, що наш студент Костянтин  Колосов завершує навчання на відмінно і претендує на отримання диплома бакалавра з відзнакою!

Повідомляємо також, що урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам кафедри Системного аналізу відбудеться 28 червня 2024 року.

Запрошуємо разом з випускниками-бакалаврами також їхніх рідних і близьких, а також всіх, хто хоче привітати їх з цією подією.

Кафедра Системного аналізу запрошує випускників-бакалаврів продовжити своє навчання в магістратурі, для чого слід успішно скласти іспити: ЄВІ та ЄФВВ.

Запрошуємо майбутніх вступників 2024 року до  вступу на навчання на кафедру Системного аналізу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.