Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем вітає бакалаврів із захистом кваліфікаційних робіт

15:02, 18-06-2024

З 10 по 12 червня в ДУІКТ відбувся захист бакалаврських робіт студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем. Протягом трьох днів студенти представляли свої бакалаврські роботи, над якими працювали протягом останніх шести місяців. Комісія високо оцінила їх досягнення, відзначивши інноваційні підходи та гідний рівень професійної підготовки.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням захисту! Запрошуємо вас на урочисте вручення дипломів, яке відбудеться вже 28 червня 2024 року.

#ДУІКТ #ІПЗАС #БАКАЛАВР # ВИПУСК #ДИПЛОМ #ЗАХИСТ