13 лютого проводиться Всесвітній день радіо. Вперше його почали проводити у 2012 році після рішення Генеральної конференції ЮНЕСКО . Ця дата невипадкова – адже 13 лютого 1946 року у штаб-квартирі ООН вперше вийшло в ефір Радіо ООН.
Метою цього свята є зміцнення співробітництва між усіма людьми, що мають відношення до радіомовлення – як працюючих у великих медіа-компаніях, так і радіолюбителів. Радіо охоплює широкі верстви населення та підтримує як гендерну, так і соціальну рівність, оскільки дозволяє кожній людині висловити власну точку зору. Короткі хвилі часто називають «радіо кризи», оскільки воно допомагає повідомити про стихійні лиха навіть у тих випадках, коли відсутній Інтернет та навіть електропостачання.
Радіомовлення — це засіб комунікації з найбільшою у світі аудиторією. Воно має великі можливості та водночас не вимагає великих витрат. Радіо використовує нові технології - широкосмуговий та мобільний зв'язок, планшетні компютери і т.ін.
Тема Дня радіо цього року - "Радіо і спорт". Вона покликана об’єднати серця та думки людей в рік великих спортивних подій. Водночас з цим ООН закликає радіостанції всього світу показати красу спорту у всьому його розмаїтті.