27 вересня 2023 року у Києві відбулась подія "Startup Campus". Цю подію відвідали завідувач кафедри Технологій цифрового розвитку Жебка Вікторія Вікторівна та старший викладач Бажан Тетяна Олександрівна. Вони розповіли, що було дуже змістовно розкрито кожне питання та вся інформація є дуже актуальною на даний час.
Під час даної події відбувся діалог “Досвід Стенфорду в українському світогляді” заступника міністра України Євгена Кудрявця та професора Стенфордського університета, експерта з дизайн-мислення Беррі Кейтса. Під час даного діалогу були розкритті відповіді на питання щодо підприємництва в університетах.
Далі згідно програми конференції виступила Олена Донець (Ізраїль) співзасновниця та CEO Spyre Group, експертка з розвитку інноваційних екосистем на тему “Роль університетів у розвитку інновацій”.
Після виступу Олени Донець та діалогу Євгена Кудрявця з Беррі Кейтсом відбулась панельна дискусія “Розвиток підприємницької освіти в Україні”, модераторкою якої була Ксенія Семенова, Program Lead at YEP, а учасниками:
Після цього на сцену запросили Андрія Заікіна (Україна), засновник та СЕО YEP, з промовою про “Підприємницький університет”, де він розповів про діяльність “Підприємницького університету” та можливість пройти курси і скільки студентів, університетів та викладачів вже долучились до даної програми.
Серед промов також була тематика “Як зберігати мотивацію створювати інновації?” Іллі Бачуріна. Ілля Бачурін (Україна), співзасновник Product It Foundation for Education, соціальний психолог, тренер. Було показано, що ідеї та креативність є необхідністю для світового розвитку і не лише в освіті.
Наступною після промов була панельна дискусія “Академічні інновації та комерціалізація наукових розробок”. Модератором дискусії був Андрій Заікін, засновник та СЕО YEP, а її учасниками:
Після обідньої перерви учасники конференції відвідали воркшоп “Розвиток підприємницької освіти” від Беррі Кейтса(США), професора Стенфордського університету, експерта з дизайн-мислення; Воркшоп “Шлях від викладача до ментора” / “Path from teacher to mentor” від Льюїса Шитса (США), директора Центру підприємництва Чайфеца при Сент-Луїському університеті; воркшоп “Надихаючи дослідників: підприємницькі інструменти для трансформації досліджень у підприємства” (Empowering Researchers: Entrepreneurial Tools for Transforming Research into Ventures) від Олени Донець (Ізраїль), співзасновниці та CEO Spyre Group, експертки з розвитку інноваційних екосистем. Ці воркшопи були дуже змістовними і цікавими та такими, що дійсно дають розуміння важливості підприємництва в університетах та необхідність підтримувати стартапи студентів.