Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

27 вересня 2023 року у Києві відбулась подія "Startup Campus".

20:28, 13-10-2023

27 вересня 2023 року у Києві відбулась  подія "Startup Campus". Цю подію відвідали завідувач кафедри Технологій цифрового розвитку Жебка Вікторія Вікторівна та старший викладач Бажан Тетяна Олександрівна. Вони розповіли, що було дуже змістовно розкрито кожне питання та вся інформація є дуже актуальною на даний час.

Під час даної події  відбувся діалог “Досвід Стенфорду в українському світогляді” заступника міністра України Євгена Кудрявця та професора Стенфордського університета, експерта з дизайн-мислення Беррі Кейтса. Під час даного діалогу були розкритті відповіді на питання щодо підприємництва в університетах.

Далі згідно програми конференції виступила Олена Донець (Ізраїль) співзасновниця та CEO Spyre Group, експертка з розвитку інноваційних екосистем на тему “Роль університетів у розвитку інновацій”.

Після виступу Олени Донець та діалогу Євгена Кудрявця з Беррі Кейтсом відбулась панельна дискусія “Розвиток підприємницької освіти в Україні”, модераторкою якої була Ксенія Семенова, Program Lead at YEP, а учасниками:

  • Андрій Ремізов — Директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту;
  • Роман Грищук — Член Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;
  • Артем Копанєв — СОО Genesis;
  • Ігор Маркевич — Mentor at Techstars, Ukraine Delegate to Horizon Europe Committee on Digital, Space and Industry.

Після цього на сцену запросили Андрія Заікіна (Україна), засновник та СЕО YEP, з промовою про “Підприємницький університет”, де він розповів про діяльність “Підприємницького університету”  та можливість пройти курси і скільки студентів, університетів та викладачів вже долучились до даної програми.

Серед промов також була тематика “Як зберігати мотивацію створювати інновації?”  Іллі Бачуріна. Ілля Бачурін (Україна), співзасновник Product It Foundation for Education, соціальний психолог, тренер. Було показано, що ідеї та креативність є необхідністю для світового розвитку і не лише в освіті.

Наступною після промов була панельна дискусія “Академічні інновації та комерціалізація наукових розробок”. Модератором дискусії був Андрій Заікін, засновник та СЕО YEP, а її учасниками:

  • Олена Донець — Співзасновниця та СЕО Spyre Group;
  • Павло Карташов — Директор Українського фонду стартапів;
  • Станіслав Базалєєв — Tech and Engineering Industries Coordinator у Програмі USAID “Конкурентоспроможна економіка України”;
  • Олексій Солнцев — Засновник та СЕО SmartZavod;
  • Микола Максименко — Співзасновник Haiqu.

Після обідньої перерви учасники конференції відвідали воркшоп “Розвиток підприємницької освіти” від Беррі Кейтса(США), професора Стенфордського університету, експерта з дизайн-мислення; Воркшоп “Шлях від викладача до ментора” / “Path from teacher to mentor” від Льюїса Шитса (США), директора Центру підприємництва Чайфеца при Сент-Луїському університеті; воркшоп “Надихаючи дослідників: підприємницькі інструменти для трансформації досліджень у підприємства” (Empowering Researchers: Entrepreneurial Tools for Transforming Research into Ventures) від Олени Донець (Ізраїль), співзасновниці та CEO Spyre Group, експертки з розвитку інноваційних екосистем. Ці воркшопи були дуже змістовними і цікавими та такими, що дійсно дають розуміння важливості підприємництва в університетах та необхідність підтримувати стартапи студентів.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 2 325