#КібербезпекаФінансів: в Україні стартувала кампанія із захисту фінансових даних

11:30, 12-07-2024

Національний банк України та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації оголосили про запуск спільної освітньої кампанії #КібербезпекаФінансів.

Мета інформаційного проєкту – поширення знань про правила платіжної безпеки та формування у громадян навички захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Більше половини виявлених в Україні у 2023 році фішингових сайтів походять з РФ. Таким чином, окрім військової агресії, триває також гібридна війна у віртуальному просторі. Саме тому українці повинні навчитися ефективно протидіяти їй, щоб убезпечитися від випадків шахрайства та втрати коштів.

“Під час кампанії ми будемо розповідати, як уберегтися від фішингу, захистити свої акаунти та пристрої, створювати надійні паролі, налаштовувати багатофакторну автентифікацію та іншим правилам безпеки в інтернеті”, – йдеться у повідомленні.

Проєкт #КібербезпекаФінансів об’єднав навколо себе понад 80 партнерів – банки, платіжні системи, мобільні оператори, мережі магазинів, маркетплейси, АЗС, ТРЦ, інтернет-провайдери, комунальні підприємства, державні установи, асоціації, громадські та міжнародні організації.

Організатори заручилися підтримкою партнерів, щоб спільними зусиллями розповісти про основні правила платіжної безпеки та кібергігієни якомога більшій аудиторії.

Якщо вас цікавить галузь кіберзахисту і ви бажаєте долучитись до фахівців, що боронять український та світовий кіберпростір від хакерів, запрошуємо вас на навчання в ДУІКТ - один з кращих вишів Києва та України. Саме тут ви зможете опанувати цікаву та престижну спеціальність, аби в майбутньому побудувати успішну кар’єру.

Правила вступу за посиланням