Студенти ДУІКТ стали чемпіонами Києва з народного веслування та рафтингу

13:08, 14-05-2024

В суботу, 11 травня, в столичному Гідропарку відбувся чемпіонат Києва з народного веслування та рафтингу серед студентів вишів. За перемогу боролися учасники з п’яти вишів столиці: ДУІКТ, КНУБА, КРОК, НУФВСУ та НМТУ.

Гаслом чемпіонату став вислів “Переможців майбутніх Чемпіонатів мотивують чемпіони минулого”. Саме мотивація та власний приклад завжди були переконливими аргументами під час підготовки студентів до змагань у спортивних секціях кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання.

Цей чемпіонат не став виключенням – наших спортсменів підтримував завідувач кафедри БЖД та ФВ Олександр Коваль. Варто визнати, підхід виправдав себе на всі 100: переможцями в загальнокомандному заліку стали саме студенти ДУІКТ:

• 1 місце – Дмитро Шеїн (навчальна група УБД-11 ННІЗІ);
  • 2 місце – Єлизавета Панасюк (навчальна група АЗД – 31 ННІМП).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів на Чемпіонаті України серед студентів та чемпіонаті Європи, який відбудеться в Боснії і Герцеговині вже в червні 2024 року.