XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студентки спеціальності «Маркетинг» відвідали презентацію EdTech Ukraine Association

14:45, 21-10-2024

У четвер,17 жовтня студентки 3 курсу спеціальності «Маркетинг» Катерина Піонтковська та Олександра Мєдєнцева відвідали презентацію EdTech Ukraine Association.

EDTECH UKRAINE ASSOCIATION - громадське об'єднання компаній у сфері освітніх технологій в Україні, створене за підтримки European Edtech Alliance. Ціль Асоціації – побудова спільного простору співпраці та обміну досвідом між українськими та міжнародними EdTech компаніями. А також доступ до грантових та інвестиційних міжнародних ресурсів, освітніх та акселераційних програм.

Формат зустрічі дозволив взяти безпосередню участь у обговоренні інноваційних рішень, які асоціація планує впровадити в навчальний процес закладів середньої та вищої освіти.

Наші студенти не лише здобувають знання на лекціях, але й активно досліджують нові можливості поза навчанням. Це відмінний приклад того, як цілеспрямовано вони йдуть до професійного зростання та наскільки готові бути частиною глобальних змін!