XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Черговий прорив: Samsung запускає виробництво найтонших чипів пам'яті для ШІ на смартфонах

15:00, 07-08-2024

Південнокорейська корпорація Samsung Electronics заявила про початок серійного виробництва LPDDR5X - найтоншого в галузі чипу мобільної пам’яті DRAM, адаптованого до використання на смартфонах і планшетах з штучним інтелектом.

За даними розробників, висота нової 12-нанометрової (нм) DRAM-пам’яті на 12 гігабайтів (ГБ) і 16 ГБ LPDDR5X DRAM становить лише 0,65 мм, що робить їх найтоншими в галузі чипами оперативної пам’яті для смартфонів і планшетів LPDDR DRAM, пише Yonhap.

Новий чип містить чотири шари 12-нм-DRAM і на 9 відсотків тонший та на 21,2 відсотка ефективніший у термостійкості порівняно зі своїм попередником. Ба більше: надтонкі пакети LPDDR5X DRAM можуть створити додатковий простір у мобільних пристроях, дозволяючи працювати на смартфонах і планшетах із високопродуктивними програмами та розширеними функціями, такими як штучний інтелект.

«LPDDR5X DRAM від Samsung встановлює новий стандарт для високопродуктивних рішень штучного інтелекту на пристроях, пропонуючи не тільки чудову продуктивність LPDDR, але й розширене керування температурою в ультракомпактному корпусі», - сказав виконавчий віцепрезидент Samsung Electronics Бе Йон Чол.

Нагадаємо, ДУІКТ запрошує на навчання на кафедрі Штучного інтелекту, яка здійснює підготовку за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, магістерською освітньою програмою «Штучний інтелект».

Основними складовими навчання є вивчення сучасних інтелектуальних технологій програмування в системах зі штучним інтелектом, сучасних технологій розпізнавання образів і обробки зображень, технологій інтелектуального аналізу даних та прийняття рішень.

Поспішайте, подача електронних заяв триває до 22 серпня!