XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Змагання майбутнього: студенти з усього світу готуються до першої в історії олімпіади з ШІ

11:22, 06-08-2024

З 10 по 14 серпня в Болгарії відбудеться перша всесвітня олімпіада з штучного інтелекту. Змагання проходитимуть за підтримки відомих університетів і великих технологічних компаній з усього світу, а участь у них візьмуть понад 200 студентів з різних країн.

Наразі свою участь в олімпіаді вже підтвердили 44 команди. Співавторка олімпіади Єлена Маринова пояснила, що на конкурсі будуть теоретичний і практичний етапи, пише Novinite.

ДУІКТ вітає проведення подібних змагань і активно працює над тим, щоб саме наші кіберспортсмени здобували якомога більше "золота" на цифрових олімпіадах. Якщо ви також мрієте представляти українську IT-спільноту на міжнародній арені, вступайте на навчання в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. Кафедри нашого вишу здійснюють потужну теоретичну і практичну підготовку молодих фахівців за десятками спеціалізацій, затребуваних на ринку праці в усьому світі.

Освіта, здобута в ДУІКТ, є запорукою стрімкої та успішної кар'єри!