Початок екзаменаційної сесії для 6 курсу

13:34, 16-10-2015

З 19.10.2015 р., починається екзаменаційна сесія 11 семестру для студентів 6 курсу (Спеціалістів та магістрів) заочної форми навчання НН ІЗДН.

Збори студентів 19.10.2015 р.

• ТСЗМ – 61 - аудиторія 210 о 15:05
  • ТСЗС – 61 - аудиторія 210 о 15:05
  • ІМЗМ – 61  - аудиторія 210 о 15:05
  • ІМЗС – 61 – аудиторія 519 о 13:20
  • РТЗМ – 61Т – аудиторія 408 о 15:05
  • РТЗМ – 61С – аудиторія 408 о 15:05
  • МНЗМ – 61 – аудиторія 405 о 15:05
  • УІЗМ – 61 – аудиторія 405 о 15:05

Деканат НН ІЗДН

Каб 107, 108, 112

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа