Вступ 2024: 260 тисяч українських випускників готуються стати студентами, а кількість реєстрацій на НМТ стала рекордною

09:51, 10-07-2024

Цьогоріч участь у вступній кампанії братимуть близько 260 тисяч випускників. За словами заступника міністра освіти і науки України Михайла Винницького, для цього частина абітурієнтів повернулася з-за кордону.

Торік у нас було 260 тисяч й цьогоріч ми очікуємо приблизно ту саму кількість. Але у 2023 році близько 20 тисяч абітурієнтів були за кордоном, а зараз ми бачимо, що чимало з них повертається, – цитує посадовця Українське радіо.

Через війну абітурієнти знову складають не традиційне зовнішнє незалежне оцінювання, а національний мультипредметний тест. При цьому, варто зазначити, що в деяких областях кількість бажаючих взяти участь в тестуванні побила рекорди попередніх років, пише УП. Так, на Львівщині для участі в додатковій сесії зареєструвались понад три тисячі випускників проти 450 у 2023-му, на Житомирщині - 668 проти 172 минулорічних, а на Рівненщині - понад 1000 проти 183 у 2023-му.

Абітурієнти зі всієї України вже незабаром стануть студентами Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, аби розпочати свій шлях до успішної кар'єри у галузі сучасності, що має найбільший попит.

Якщо ви також хочете пройти потужну теоретичну підготовку, отримати унікальні практичні навички і досвід роботи в провідних IT-компаніях України, обирайте спеціальність і вступайте в один з кращих вишів столиці - ДУІКТ!