Вступ 2024: ТОП-5 переваг навчання в ДУІКТ на спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія" - відео

15:25, 16-07-2024

Вступайте на спеціальність 123 - Комп'ютерна інженерія у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій!

Мрієте про перспективну кар'єру в IT? Хочете стати професіоналом у сфері комп'ютерних технологій? Обирайте спеціальність 123 - Комп'ютерна інженерія у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій!

Наші викладачі – це досвідчені професіонали, які постійно підвищують свою кваліфікацію та стежать за новітніми тенденціями в IT.

Ми забезпечуємо студентів доступом до новітніх технологій та сучасного обладнання, що дозволяє отримати практичні навички, необхідні для майбутньої професії.

Наш університет має партнерські угоди з провідними IT-компаніями, що забезпечує студентам можливість стажування та працевлаштування.

Освітні програми розроблені з урахуванням останніх досягнень науки та технологій, що дозволяє випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці.

В ДУІКТ діє програма підтримки стартапів, що допомагає студентам реалізувати власні ідеї та проекти.

Університет знаходиться у центрі міста, що забезпечує зручний доступ до навчального корпусу, гуртожитків та інфраструктури.

Обираючи спеціальність 123 - Комп'ютерна інженерія у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, ви робите перший крок до успішної кар'єри в IT! Приєднуйтесь до нас і станьте частиною спільноти, яка змінює світ!

Не втрачайте шанс, обирайте 123 спеціальність в ДУІКТ своїм Першим пріоритетом!

Більше інформації по вступу тут

#Вступ2024 #КомпютернаІнженерія #ДУІКТ #IT #Освіта #Кар'єра