Вступ 2024: Результати основних сесій Єдиного вступного іспиту вже доступні в кабінетах учасників

14:54, 08-07-2024

Абітурієнти, що брали участь в основних сесіях Єдиного вступного іспиту (далі - ЄВІ) до 27 червня включно, вже можуть дізнатися свої результати в кабінетах учасників вступних випробувань.

В УЦОЯО зазначають: учасники випробувань на магістерські програми або в аспірантуру бачили результати тестування одразу після його завершення і могли визначити свої показники за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати мають бути опрацьовані УЦОЯО, розміщені в кабінетах учасників вступних випробувань і згодом передані до Єдиної державної електронної бази освіти (ЄДЕБО).

Усі учасники основних сесій ЄВІ, а також ЄФВВ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 20 липня, проте УЦОЯО робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому для учасників, які брали участь в основних сесіях ЄВІ до 27 червня включно, результати вже розміщено в кабінетах учасників вступних випробувань, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в процесі аналізу інформації про результати проходження учасниками ЄВІ 25 червня (друга зміна) в блоці ТЗНК було виявлено технічну помилку. У зв’язку із цим апеляційна комісія при УЦОЯО ухвалила рішення про перерахунок тестових балів, отриманих учасниками, зважаючи на те, які саме відповіді вони обирали. Відповідно:

• за завдання 22  блоку ТЗНК як правильну зараховано одну з відповідей: або А, або Б, або В, або Г.

• за завдання 23 блоку ТЗНК як правильну зараховано одну з відповідей: або А, або Б.

З огляду на це рішення апеляційної комісії результати учасників або не змінилися, або збільшилися. Не змінилися результати тих учасників, які, відповідаючи на завдання 22 та 23, вибирали відповіді, що в платформі тестування були позначені як ключі, тобто як правильні відповіді. Результати ж інших учасників могли збільшитися залежно від того, які відповіді вони обирали на згадані два завдання.

Важливо: отримані в кабінетах результати учасників тестувань УЖЕ враховують рішення апеляційної комісії щодо перерахунку балів учасників. Щоб переконатися в цьому, перевірте, які бали вами нараховано за відповідні завдання в картці результатів учасника вступних випробувань до магістратури, що розміщена в кабінеті учасника.

Подання апеляційних заяв щодо результатів ЄВІ у 2024 році не передбачено чинним законодавством.