Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Вступ 2024: В цьому році вступ на кафедру Інтернет-технологій можливий БЕЗ СКЛАДАННЯ Національного мультипредметного тесту ЛИШЕ ЗА МОТИВАЦІЙНИМ ЛИСТОМ, в якому вступнику достатньо висловити своє бажання навчатися на кафедрі!

10:49, 19-06-2023

Переваги навчання на кафедрі Інтернет-технологій

  1. Університет здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за найперспективнішою галуззю Інформаційні технології на 12 з 20 кафедр. Кафедра Інтернет-технологій входить в цей перелік. Назва Університету не відповідала профілю підготовки здобувачів вищої освіти в Університеті, тому Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий 9 травня 2023 року підписав наказ про перейменування Державного університету телекомунікацій на Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій.
  2. Наш Університет є членом Міжнародного союзу електрозв’язку - підрозділу Організації Об’єднаних Націй та є 49-м навчальним закладом світу, що прийнятий до Міжнародного союзу електрозв’язку. Це означає, що Університет інтегрований у міжнародний освітній простір і надає нашим студентам освіту Європейського рівня. Кафедра Інтернет-технологій готує висококваліфікованих спеціалістів в області мережевих ІТ-технологій, що задовольняє попит на фахівців Інтернет простору.
  3. В Університеті протягом останніх трьох років відкриті слідуючі кафедри: Штучного інтелекту, Технологій цифрового розвитку, Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, Інтернет-технологій, Робототехніки та технічних систем. Кафедра Інтернет-технологій, яка немає аналогів в Україні готує фахівців за унікальною освітньою програмою. Випускники кафедри будуть володіти сучасними знаннями та практичними навичками для:
  4. Майже 70% викладачів кафедри мають науковий ступінь і звання, що свідчить про високу професійну кваліфікацію науково-педагогічних працівників і проведення навчальних занять з використанням сучасних методик і технологій навчання. Професор кафедри є дійсним членом Української Академії Наук.
  5. Для забезпечення якості проведення практичних занять в Університеті створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання, програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення останнього покоління, яке надане компаніями-партнерами кафедри і використовується для вивчення актуальних, сучасних та перспективних технологій. На кафедрі відкрита сучасна навчальна лабораторія «Інтернет-технологій».
  6. Навчально-матеріальна база Університету визнана Міністерством освіти і науки України найкращою серед закладів вищої освіти, про що свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу».
  7. На кафедрі відкрита найсучасніша і затребувана на ринку праці освітня програма «Інтернет-технології», що дозволяє випускникам кафедри гарантовано бути працевлаштованими. Фахівці з Інтернет-технологій потрібні компаніям для розробки і впровадження веб-сайтів з подальшою їх підтримкою, створення якісних та ефективних веб-додатків, Інтернет-проектів, адміністрування сайтів і мереж та контролю каналів Інтернет-маркетингу. Спеціалісти з такими знаннями і вміннями затребувані в комерційних, державних та соціальних проектах, бізнесі та банківській сфері. Проаналізувавши ринок вакансій фахівців в області ІТ-технологій можна зробити висновок, що випускники нашої кафедри можуть займати високооплачувані посади (back end/front end програміст, PHP-розробник, контент-менеджер, адміністратор систем і мереж) та мати рівень заробітної плати від 30 000 грн. і вище. Жоден вищий навчальний заклад України не готує фахівців за освітньою програмою «Інтернет-технології», що є вагомим аргументом для успішного працевлаштування випускників кафедри, так як вони будуть унікальними фахівцями в своїй галузі.
  8. Підготовка за спеціальністю на кафедрі починається не з третього, а з першого курсу. Наприклад, навчальна дисципліна «Сучасні Інтернет-технології» викладається вже в другому семестрі, що дозволяє студенту з першого курсу опановувати спеціальність, зрозуміти яку професію він здобуде.
  9. Кафедрою укладено договори про співпрацю з провідними компаніями, які працюють по спеціальності їх підготовки і є потенційними роботодавцями для випускників. У результаті співробітництва з такими компаніями кафедра отримує сформовані вимоги до випускників, обладнання останнього покоління, на якому навчаються студенти кафедри, та можливість подальшого працевлаштування випускників кафедри.
  10. В договорах з компаніями-партнерами кафедрами  враховуються, що під час навчання студенти будуть проходити декілька видів практики в компаніях-партнерах кафедри: на 2 курсі – ознайомча; на 3 курсі – виробнича;  на 4 курсі – переддипломна. Таким чином студент набуде досвід роботи в провідних ІТ-компаніях.
  11. До проведення практичних занять залучаються працівники профільних компаній – носії практичних знань. Це забезпечує зв'язок між теорією та практикою і надає нашим студентам найбільш сучасні знання у передовій галузі інформаційних технологій.
  12. На старших курсах студенти кафедри можуть поєднувати навчання з роботою в компанії-партнері кафедри. Працевлаштовані студенти навчаються за індивідуальним планом.
  13. Студенти на четвертому курсі навчання мають можливість пройти сертифікацію, отримати сертифікат, виданий спільно кафедрою та компанією-партнером кафедри, після чого компанія зобов’язана надати випускнику перше високооплачуване робоче місце.
  14. Підтвердженням цього є те, що Університет за рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України був двічі нагороджений гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» у 2020 і 2021 році.
  15. На кафедрі посилено вивчається англійська мова протягом усіх років навчання: на 1-2 курсі - три пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах - 20% занять по всім дисциплінам проводяться англійською мовою, що дає можливість студентам вже під час навчання отримати сертифікат володіння англійською мовою на рівні В2 та бути затребуваними при працевлаштуванні на посади з більш високим рівнем заробітної плати. А також бути більш конкурентоспроможними і займати високооплачувані посади в провідних компаніях України і світу.
  16. В Університеті працює Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду, що є найкращим Інтернетом серед закладів освіти України та Європи, що дозволяє студентам успішно навчатись сучасним інформаційно-комунікаційним технологіям.
  17. Вартість навчання на кафедрі є помірною у порівнянні з іншими закладами вищої освіти міста Києва, а за необхідністю за заявою студента надається можливість помісячної оплати за навчання.

Звертаємо Вашу увагу, що на нашу кафедру можна вступити без будь-яких вступних іспитів, лише по мотиваційному листу з набагато меншою ціною за навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами Києва. Для гарантованого вступу потрібно лише подати мотиваційний лист, зразок якого та допомогу в його написанні надасть кафедра при здачі документів на вступ на кафедру. 

Такі умови вступу на навчання та навчання передбачені тільки на нашій кафедрі! 

          Для того щоб Ви поступили навчатися на кафедру Вам необхідно звернутися до завідувача кафедри Інтернет-технологій, контактні дані якого зазначені нижче, та заповнити надану Вам завідувачем кафедри заяву на вступ на кафедру.

Завідувач кафедри ІТ

к.п.н., доцент Корецька Вікторія Олександрівна

Тел.: +38(066)-766-78-14                   

E-mail: koretska.dut@gmail.com

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Інтернет-технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Інтернет-технологій

Абітурієнту

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Переглядів: 2 148