Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Звернення Кравченка Ю. В. до студентів і абітурієнтів

12:55, 23-06-2015

Шановні студенти!

Кафедра комп’ютерних систем та мереж заснована у 2007 році. Кафедра є структурним підрозділом факультету Інформаційних технологій Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації.

На кафедрі комп'ютерних систем та мереж здійснюється підготовка:

– аспірантів за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології;

– фахівців з галузі знань – 0501 Інформатика та обчислювальна техніка:

  • 6.050102 – Комп’ютерна інженерія (бакалавр);

  • 7.05010201 – Комп’ютерні системи та мережі (спеціаліст);

  • 8.05010201 – Комп’ютерні системи та мережі (магістр).

Випускники кафедри комп’ютерних систем та мереж отримують фундаментальну підготовку в галузі проектування та експлуатації комп’ютерних систем та мереж,  а також використання сучасних інформаційних технологій, експлуатації корпоративних та глобальних мережевих систем; успішно працюють у наукових, освітніх, проектно-конструкторських, фінансових та інших закладах, установах та підприємствах.

Підготовка бакалаврів  та магістрів орієнтована в напрямку сучасних інформаційних технологій.

На протязі свого існування висококваліфікований науково-педагогічний персонал кафедри проводить значну навчальну, організаційну, виховну, наукову та методичну роботу з впровадження новітніх інформаційних технологій в навчальний процес. Заняття проводяться на сучасному обладнанні. В 2015 р. відкрита спеціалізована лабораторія №417 «Академія Cisco». На кафедрі студент може отримати сертифікат Cisco. Компанія Cisco Systems - світовий лідер з виробництва обладнання для комп’ютерних мереж. Курс CCNA за програмою Cisco надається безкоштовно. Студенти Академії Cisco ведуть активне суспільне життя: проводять та беруть участь у конференціях, різноманітних ІТ-подіях та національних і міжнародних олімпіадах. Академія Cisco проводить ярмарки вакансій та зустрічі з рекрутськими агенціями.

Під час навчання студенти вивчають основи побудови та адміністрування комп’ютерних мереж та корпоративних баз даних, розробки та адміністрування Web-вузлів (HTML, CSS, Flash, JavaScript, PHP, CGI, XML, MySQL), Internet-технології, високопродуктивні обчислювальні системи.

На кафедрі комп’ютерних систем та мереж створені всі умови для швидкого наукового зростання студентів, здійснюється підготовка спеціалістів вищої кваліфікації через  аспірантуру та докторантуру.

На кафедрі комп’ютерних систем та мереж продовжує свою роботу студентський гурток «Сучасні технології в комп’ютерних системах та мережах». Керівник гуртка: к.т.н., доцент кафедри Старкова Олена Володимирівна.

Для студентів, що навчаються за контрактом, які мають високі показники успішності є можливість переведення на державний бюджет.

За останній рік чисельність науково-педагогічних працівників, що працюють на штатних засадах збільшилася, завдяки посиленої роботи по покращенню якісного складу науково-педагогічних працівників. Усе це вказує на те, що рівень науково-педагогічної кваліфікації викладачів кафедри комп’ютерних систем та мереж, які забезпечують підготовку магістрів за напрямом 6.050102 «Комп’ютерна інженерія» є достатнім для вирішення завдань і має позитивну тенденцію розвитку.

Випусковою кафедрою комп’ютерних систем та мереж проводиться значна науково-дослідна робота з підвищення ефективності комп’ютерних систем та мереж, до якої залучаються студенти. Напрямок наукових досліджень безпосередньо пов'язаний з напрямком науково-дослідницьких робіт, які проводяться в Державному університеті телекомунікацій. В лютому 2014 року розпочато виконання науково-дослідної роботи за темою «Розробка теоретичних основ забезпечення живучості комп’ютерних мереж на основі числення семантичних структур» (державний реєстраційний номер 0114U000390). Науковий керівник роботи Кравченко Юрій Васильович професор кафедри, доктор технічних наук, професор. За темою НДР затверджено теми однієї докторської та двох кандидатських дисертацій.

Відомо, що ІТ-технології – це галузь, яка найбільш динамічно розвивається в Україні та світі. Ріст доходів в цій галузі в Україні за 2013 рік склав понад 80%. Фахівці ІТ – це найбільш затребувані, престижні та високооплачувані працівники не тільки в Україні, але й у світі. Після закінчення кафедри комп’ютерних систем та мереж наші випускники отримують кваліфікацію інженер з комп’ютерних мереж та аналітик комп’ютерних систем. Наші випускники працюють в: «Укртелеком», Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, МВС, СБУ, оператори зв’язку, Адамант, Воля та інших компаніях. Рівень заробітної плати таких фахівців становить понад 10 000 грн.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 5 279