Команда Навчально-наукового інституту інформаційних технологій посіла перше місце у “Лізі сміху”

13:52, 31-05-2024

У четвер, 30 травня, в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій вперше відбулося гумористичне шоу "Ліга сміху".

Перше місце у конкурсі посіла команда Навчально-наукового інститут інформаційних технологій, підкоривши глядачів своїм креативним виступом.

Завдяки плідній та скоординованій командній роботі студенти довели, що в ДУІКТ вміють не тільки налагоджувати інформаційні системи та створювати розумні пристрої, а й весело проводити час.

До складу команди увійшли:

• Анжеліка Гаврилюк - капітан команди, студентка третього курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;

• Ярослав Сокол - студент першого курсу, кафедри Інженерії програмного забезпечення;

• Юлія Корнєєва - студентка першого курсу, кафедри Інженерії програмного забезпечення;

• Марк Шамановський - студент першого курсу, кафедри Інженерії програмного забезпечення;

• Емма Чубарова - студентка першого курсу, кафедри Інженерії програмного забезпечення.

Вітаємо учасників із першим місцем та солодкими призовими!