Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

15:54, 01-02-2017

Фахівці вважають, що еволюційна перемога ссавців над динозаврами відбулася, певним чином, внаслідок недосконалості нервової системи надвеликих рептилій.

Аналогом «нервової системи» сучасного інформаційного суспільства виступають телекомунікаційні системи та мережі, які забезпечують спілкування та отримання інформації людиною у реальному масштабі часу незалежно від місця її перебування на Земній кулі (або, навіть на навколоземній орбіті).

Саме Кафедра телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій здійснює підготовку фахівців  спеціалізації «Телекомунікаційні системи та мережі» за спеціальністю 172 – Телекомунікації та радіотехніка.

Особливістю підготовки фахівців спеціалізації «Телекомунікаційні системи та мережі» є формування у них визначених роботодавцями професійних компетенцій, що дозволяють самостійно або в складі робочої групи виконувати виробничі функції проектування, побудови та технічної експлуатації не лише окремих зразків сучасного обладнання, а телекомунікаційної мережі у цілому і, відповідно в першу чергу, транспортної мережі та системи управління телекомунікаційною мережею.

По завершенню навчання фахівців випускникам за освітнім ступенем «бакалавр» присвоюється кваліфікація 3132 Фахівець із телекомунікаційної інженерії, «магістр» - науковий співробітник (електроніка, телекомунікації), інженер в галузі електроніки та телекомунікацій.

Відповідні фахівці готуються для подальшої професійної діяльності у системі УСІХ державних та комерційних телекомунікаційних підприємств та підприємств з надання інфокомунікаційних послуг незалежно від країни їх реєстрації або розміщення центрального офісу. Адже для безперешкодного спілкування людей телекомунікаційне обладнання повинно бути максимально уніфікованим та найсучаснішим.

Для цього викладання основних навчальних дисциплін («Телекомунікаційні системи передачі», «Теорія передачі сигналів в інфокомунікаційних мережах» «Мультисервісні мережі», «Технічна експлуатація телекомунікаційних систем і мереж», «Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління», «Моделювання та оптимізація систем та мереж телекомунікацій», «Проектування телекомунікаційних систем та мереж» та «Управління телекомунікаційними системами та мережами») здійснюється на кафедрі з використанням сучасного обладнання  лабораторії 222, в якій розгорнута транспортна мережа, що дозволяє поєднати в єдиний навчальний експлуатаційно-моделюючий комплекс мережі національного оператора зв’язку усі лабораторії навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації.

IMG_20161216_100931.jpg

IMG_20161216_121221.jpg

Слайд Pearson 219.jpgВикористання в якості ключових вузлів даної мережі сучасних DSLAM-ів виробництва фірми HUAWEI, які широко використовуються в усьому світі, дозволило одночасно здійснити  визнання лабораторії кафедри телекомунікаційних систем та мереж  в якості авторизованого тестового центру міжнародної компанії Pearson VUE.

Це дозволяє, не звертаючись до комерційних центрів тестування, безпосередньо в Університеті здійснювати сертифікацію наших студентів і викладачів за офіційно визнаними програмами тестування декількох  десятків виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення лідерами серед яких є: Ericsson, Cisco, Juniper, ZTE, Apple, Microsoft, IBM, Linux та інших.

Таким чином, на відміну від інших навчальних закладів, ми маємо можливість підтвердити міжнародними сертифікатами, що визнаються в 175 країнах, практичні навички наших студентів в експлуатації сучасного телекомунікаційного обладнання, що суттєво збільшує шанси їх успішного працевлаштування не тільки в Україні, але і у всьому світі.

Менше ніж за рік існування тестового центру в Університеті успішно пройшли тестування 58 чоловік. Вони отримали міжнародні сертифікати:

  • Компанії Cisco Systems - 17 чол.;
  • Microsoft - 15 чол.;
  • Oracle Certification Program  - 8 чол.;
  • Check Point Software Technologies – 4 чол.;
  • HPE (Certification and Learning) – 3 чол.;
  • CIW – 2 чол.; EXIN – 2 чол. та по 1 чол.

Отримали сертифікати: BCS The Chartered Institute for IT, CertiTrek, Citrix Systems,  Digital Marketing Institute, iSQI, Pegasystems Inc та Nokia Solutions and Networks.

З повним переліком сертифікаційних тестів, які можна скласти в нашому центрі, Ви можете ознайомитися за посиланням

Фахівці, які отримали підтвердження набуття ними практичних навичок в експлуатації сучасного телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення охоче приймаються на роботу відповідними компаніями в усьому світі, чому сприяють і укладені кафедрою договори про співпрацю з компаніями Pearson VUE, HUAWEI та лідером українського ринку надання телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком».

Наші студенти навіть мають можливість відвідати Антарктику у складі наукової експедиції, оскільки договір з Національним Антарктичним науковим центром передбачає з 2017 р. їх участь у конкурсі на заміщення посади системного адміністратора Української антарктичної станції "Академік Вернадський".

Висока якість підготовки інших наших студентів підтверджується їх  пріоритетним запрошенням до стажування компанією Укртелеком.

В цьому році після проходження студентами 4-6 курсів стажування в компанії Укртелеком шестеро найкращих з них було відібрано до участі в програмі «ТехноГен», що забезпечило їх працевлаштування ще до випуску з Університету.

Зважаючи на престижність, перспективність, можливість працевлаштування в усьому світі та високий рівень заробітної платні, запрошуємо Вас приєднатися до студентів Державного університету телекомунікацій, що навчаються за спеціалізацією «Телекомунікаційні системи та мережі»!

Завідувач кафедри Телекомунікаційних систем та мереж  В.Ф. Заїка

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Абітурієнту

Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 6 703