Колективом кафедри економіки, підприємництва та права в цілому завершено підготовку навчально-методичного забезпечення для якісної організації навчального процесу у ІІ-му семестрі. Оновлено курси лекцій з таких дисциплін як економічна теорія, економіка і фінанси підприємства, міжнародні економічні відносини, зовнішньоекономічна діяльність підприємств, договірне право, правознавство тощо.
Особливу увагу було приділено практичному наповненню змісту навчання, як важливої дидактичної складової формування професійної моделі майбутнього випускника Університету. В цьому плані, на якісно новий рівень вивели свої дисципліни такі викладачі як Лобань О.О., Прокоф’єва К.В., Легомінова С.В., Капелюшна Т.В.
Значну роль в професійному становленні студентів через різні форми організації пошукової роботи студентів в науковому гуртку відводять в своїй роботі з молодими науковцями викладачі Хлівна І.В., Головніна О.Г., Капелюшна Т.В., Лобань О.О. Завдяки їх наполегливості та особистої відповідальності на кафедрі було підготовлено і представлено на конкурс п’ять студентських наукових робіт, авторами яких є студенти Актисенко Г. А., Козярін Г. О., Ханіна Т. О., Бритюк Л. В., Уляницька А. С.; взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» студенти Павленко Н.А. (група МНД-31), Маліновська Н.Ю. (група МНД-31), Поскрипком В.Ю. (група МНД-31), Сичовою В.Я. (група МНД-31), Осипчук М.В. (група МНД-31), Гайдук В.В. (група МНД-31), Крот В.Я. (група МНД-31), Сергієнко Л.С. (група ТСД-32), Афонін Є.С. (група ТСД-32), Цапенко О.А. (група ТСД-32) тощо. Розроблено і розміщено на сторінці кафедри окремі навчально-методичні матеріали з дисциплін, за допомогою яких, студенти можуть якісно підготуватися до семінару, використати ці матеріали в науковій роботі тощо.
Завдання колективу кафедри на другий семестр навчального року мають бути реалізовані з урахуванням сучасної динаміки розвитку вітчизняного та міжнародного ринку праці, попиту щодо спеціалістів з хорошим рівнем практичного потенціалу.