Навчатись лише у кращих: директор «Укрпромзовнішекспертиза» провів лекцію для майбутніх економістів в ДУІКТ

17:14, 13-05-2024

Зустрічі з відомими експертами-практиками є невід’ємною і найцікавішою частиною навчання у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

У п’ятницю, 10 травня, на запрошення кафедри Економіки відбулась зустріч студентів з кандидатом економічних наук, директором  «Укрпромзовнішекспертиза», керівником комітету з питань промислової модернізації Торгово-промислової палати, радником економічного комітету Верховної Ради Володимиром Власюком.

Лейтмотивом зустрічі стало вміння бачити майбутнє країни в безлічі міжнародних економічних трендів. Як авторитетний науковець і практик Володимир Власюк провів захоплюючу лекцію на тему «Глобалізація, виклики і національна економіка».

Студенти і присутні на зустрічі викладачі були вражені стратегічним баченням фахівця і отримали глибокий аналіз історичних тенденцій розвитку економіки України за всю історію незалежності.

– Успішна економіка робить країну сильною. Саме зараз особливо цінним було почути про реальні можливості відновлення вітчизняної економіки.  Володимир Власюк аргументовано і через  призму міжнародного досвіду окреслив сильні і слабкі сторони національної економіки.

Аналіз глобальних викликів показав, що Україна має великий потенціал не тільки у розвитку торгівлі, ІТ і агросфери. Лектор довів, що економічне відродження має відбуватись у першу чергу через індустріальний розвиток країни. Тоді запрацюють всі галузі і відбудеться збалансоване економічне зростання, – зазначають на кафедрі.

Взаємодія з високопрофесійними фахівцями спонукає студентів  не тільки критично оцінювати економічні теорії та практики,  а й перетворюватися на справжніх стратегів і професіоналів.

Приєднуйтесь до нашої команди, реєструвавшись за посиланням https://forms.gle/9v41iXkqDBUz3XNx7, або приходьте знайомитися на екскурсію за адресою: вул. Солом’янська 7.

Відповіді на всі питання за телефоном: +38 050 155 40 65, в чаті https://t.me/besteconomy777 або в інстаграм https://www.instagram.com/ekonomy_dut.