Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Головні питання людини при виборі професії: ’’Хто я? Що мені подобається? Ким я хочу бути?’’

16:41, 17-06-2021

Деякі думають над цим дуже довго і ретельно, деякі знають відповідь уже з дитинства. Якщо людина зовсім не знає чим займатися, або яка професія затребувана, то вона шукає відповіді в інтернеті. Найбільш затребувані професії в 2021 році:

  • Менеджер з продажу
  • менеджер по роботі з клієнтами
  • IT
  • Digital-маркетинг
  • Маркетолог, менеджер з реклами

Менеджер – це професія вродженого лідера. Він повинен захищати інтереси усіх складових компанії: керівників, працівників та клієнтів. Менеджер – це не тільки управлінець, а й новатор, стратег, вихователь, людина з прекрасними комунікаційними здібностями.

Тож не треба сидіти і мріяти, а вже зараз починати свою діяльність за фахом. У Державному університеті телекомунікацій  на кафедрі менеджменту проводиться підготовка фахівців в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073-Менеджмент за освітніми рівнями:

І рівень: «БАКАЛАВР».

ІІ рівень: «МАГІСТР»:

  • Менеджмент організацій і адміністрування;
  • Управління інноваційною діяльністю.

ІІІ рівень: «ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ»

Студенти  групи МНД -12 поділилися своїм баченням хто такий «менеджер»  та  розповіли чому обрали саме такий шлях до своєї майбутньої професії .

 


Багмет Дар’я Володимирівна (староста групи)

Я хотіла щоб моя професія була пов’язана з людиною. Саме менеджер займається управлінням, керує командою та відповідає за використання ресурсів. Менеджер повинен вміти працювати з будь-якою групою людей, та перетворювати їх у команду для досягнення позитивного результату та виконання поставлених цілей. Такий фахівець повинен слідкувати за розвитком компанії та обов’язково підвищувати її прибуток, швидко реагувати на зміни ринку, слідкувати за нововведеннями.

У Державному університеті телекомунікацій можна навчитися не тільки базі цієї професії, а отримати знання пов’язані з маркетингом, рекламою,  покращити свої знання англійської мови. Також  університет має багато навчальних лабораторій, які забезпечені сучасним обладнанням. Це поліпшує навчальний процес і дає змогу ефективніше отримувати знання. Оскільки, здобувачі вищої освіти відразу закріплюють теорію практикою.


Юрченко Валерій Олексійович

У пошуках роботи молоді люди можуть побачити вакансію менеджер - це нове слово, яке визначає діяльність різних людей. Топ-менеджер, менеджер, менеджер з продажів, інші менеджери ─ сучасні професії, які потрібні на ринку. Існують певні вимоги до роботи в цій спеціальності, так як вона висуває до людини свої вимоги, які виражаються в її характері та розумі.
У Державному університеті телекомунікацій я вчуся, розвиваюся, дізнаюся багато нового і корисного, а викладачі є криницею знань і досвіду.  При цьому на кафедрі та у групі панує дуже душевна, сімейна атмосфера. Студенти забезпечені всім для повноцінного навчання. 

 


Кононенко Таїса Миколаївна

Я - студентка першого курсу Державного університету телекомунікацій. Навчаюсь на кафедрі менеджменту та підприємництва. Хотіла б сказати пару слів про університет та про навчання. Університет телекомунікацій оснащений новітніми технологіями, які покращують навчання здобувачам освіти. Навчання дається досить легко, так як викладачі надають доступну інформацію.

 


Піднебесний Максим Ігорович

Я з дитинства мріяв мати власний бізнес, тому й обрав спеціальність менеджмент. З університетами було складніше, довго  міркував в який поступати. З багатьох вищих навчальних закладів Києва, обрав ДУТ, та не помилився. Мене повністю влаштовує процес навчання, та студентське життя в університеті.


Солохненко Вікторія Євгенівна

Навчаючись у школі я хотіла стати вчителем актрисою . Це бажання не зникало в мене до закінчення 9 класу. Коли я постала перед вибором – поступати на театральне або продовжувати навчання у школі, щоб згодом поступити до вищого навчального закладу, я вирішила обрати другий варіант. Вже навчаючись у 10 класі я почала розуміти, що професію акторки модно й отримати і без вищого навчального закладу .Беззаперечно, це потрібна в наш час професія, але з моєї точки зору, вона не для мене. Тому що перейшовши до старших класів мій світогляд трохи змінився, і я вирішила, що хочу бути менеджером. Я хочу отримати вищу освіту, відкрити своє підприємство у сфері послуг.

Від своєї подруги я дізналася про Державний університет телекомунікацій . Вона навчається в цьому університеті. Багато розповідала мені про свої враження, про культурне життя університету, про можливість навчатися за кордоном як студент за обміном. З її вуст пролунали дуже позитивні відгуки про університет та спеціальність менеджменту. Проаналізуючи розповіді подруги, свої бажання щодо майбутньої професії та подальших результатів навчання, я твердо вирішила навчатися цій спеціальності і в майбутньому зробити гарну кар’єру. Перспектива, яку відкриває менеджмент, бажає лише найкращого.

 

Менеджер – це слово не для всіх зрозуміле. Деякі люди навіть не чули про таку професію. Іншими словами, менеджер – це управлінець.

Менеджмент – це вміння та адміністративні навички організувати ефективну роботу апарату управління (служб працівників).

В умовах значного розподілу праці без своєчасного надходження інформації неможлива спільна робота. Без неї не можна сформулювати цілі, оцінити ситуацію, визначити проблеми, підготувати і прийняти рішення і проконтролювати його виконання. Лише вона дозволяє менеджерам належним чином здійснювати управлінські функції.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 6 469