Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Менеджмент - це шлях до успішного та перспективного життя

10:57, 20-04-2018

Світові завжди будуть потрібні досвідчені управлінці,
котрі зможуть привести суспільство звідти,
де воно знаходиться, туди, де воно хоче бути.
Роберт Фалмер

Роль знань в житті кожної людини  воістину неоціненне.  Навіщо потрібно вчитися? Щоб пізнавати навколишній світ, пристосовуватися до умов сучасного життя, розвивати себе як особистість. Недарма кажуть: «Знання-сила». Дійсно,  людина яка здобула вищу освіту, завжди переборе будь-які життєві труднощі. Якщо ти прагнеш до кращого, цікавого, насиченого життя, то розвивати свій інтелект і здобувати вищу освіту буде не тільки корисно, але і цікаво. Студенти групи МНД-41 поділилися своїм баченням хто такий «менеджер»  та  розповіли чому обрали саме такий шлях до своєї майбутньої професії . І це бачення вже практично готових менеджерів і здебільшого з практичним досвідом роботи.

Кравченко Родіон. Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.

Нині професія менеджера найбільш популярна та поширена в Україні. Особисто мене ця професія дуже зацікавила. Я повною мірою усвідомлюю складність роботи менеджера. Тому я починаю готувати себе до майбутнього життя прямо зараз. Звичайно, високоякісні знання в сфері економічного розвитку різних країн важко отримати без допомоги спеціалістів, та успішний менеджер повинен мати не тільки знання своєї сфери, але і окремі риси характеру. Перш за все це вміння раціонально використовувати свій час. Тут було б доречно процитувати висловлення відомого управлінця Ульріха Зиверта про значення часу: "Уміння розпоряджатися часом поряд із правильним керівництвом і технікою впливу на людей виступає чинником, що визначає Ваш успіх і невдачу". Моя найголовніша якість – це чітке бачення мети, яка іншим є лише на досить туманних обрисах або не бачиться зовсім. Сподіваюсь, що все це допоможе мені оволодіти високою майстерністю у творчій побудові мого життя, індивідуально-особистісного життєвого проекту. Ця спеціальність – дорога до успіху і шанс до кар’єрного росту.

Сопова Катерина. Я вважаю, що професію варто обирати за принципом перспективності.  Менеджер це  перспективна професія і перспектива  вимірюється  не в грошовому еквіваленті, а швидше у розумінні того, що менеджмент – це не професія, це стиль життя. Бо, щоб працювати менеджером треба постійно вдосконалюватися, розширяти горизонт своїх поглядів і думок, мати високу дієздатність. На мою думку,  найважливіша якість характеру менеджера – це лідерство.  В мене завжди  активна життєва та громадська позиція, я маю організаторські здібності,   відповідальна і не боюсь приймати важливі рішення. Саме тому я взяла на себе обов’язки старости групи. Менеджери мусять володіти іноземними мовами, володіти економічними знаннями, орієнтуватися у законах і правових нормах. На даний момент часу я працюю над собою і активно вивчаю англійську мову, адже вона є найпопулярнішою у світі. У наш час важко назвати більш важливу і багатогранну сферу діяльності, ніж управління або менеджмент, від якого в значній мірі залежать і ефективність виробництва, і якість обслуговування населення. Наука і мистецтво людських відносин охопили область комунікацій і контактів як у середині організацій, так і з зовнішнім оточенням (діловими партнерами, споживачами, постачальниками, державними установами, засобами масової інформації). Поняття  "менеджмент" міцно  увійшло  в  наше  повсякденне  життя  і  стало  звичним  для  ділового українського життя.

Богомислов Костянтин. Тисячі доріг ведуть нас – молодь України у Світ Праці і Творчості, без яких немислиме людське життя. Всім відомий той факт, що хто швидше визначиться у своєму виборі, змолоду знайде собі справу по душі, той більше встигне зробити в житті та неодмінно буде щасливий. Мені здається, що менеджер - це не просто професія. Це наче колективний образ різних професій. Менеджер працює з людьми, він виконує свою професійну діяльність, використовуючи знання, вміння, інтелект та працю інших людей. Він повинен уміти оточувати себе талановитими людьми і ефективно взаємодіяти з ними. Тому сьогодні менеджер повинен бути не просто організатором виробництва, лідером, але й економістом, психологом, педагогом, спеціалістом з етики, соціології тощо. "Хороший керівник знає для себе, що кожна людина є особистістю, яка має невід`ємне право на вільний природний вияв своєї індивідуальності. Тому нескладно зрозуміти, яку важливу роль в його освіті повинна займати підготовка з психології" - кажуть менеджери із світовим іменем. І я з цим цілком погоджуюся. Будучи важливою фігурою в організації, менеджер своїм професійним зростанням в багатьом зумовлює зростання організації в цілому, і особливості організації в багатьом взаємообумовлені особливостями особистості менеджера, що також накладає великий слід на характер кар’єри. Будучи провідниками в життя програм по досягненню цілей організації, відповідальними за успішність їх здійснення, менеджери, по суті, уособлюють собою саму організацію, називаючись носіями її культури, образу.

Безумовно, становлять інтерес думки і роздуми наших випускників. Але на контрасті вони виглядають особливо яскраво. Студенти МНД-21 вже зараз бачать і намагаються моделювати варіанти вирішення проблем управління.

Данила Мерсалов, в процесі дискусії на семінарі звернув увагу на те, що в країні практично сформувалося суспільство, диференційоване за майновою ознакою. В життя активно вступають діти багатих батьків. Це спадкоємці великих капіталів, які були здобуті їхніми батьками. І, природно, саме їм будуть потрібні грамотні і високо професійні менеджери. У світі чимало таких прикладів.

Робота на таких людей особливо буде вимагати не тільки високого рівня менеджерського, але і якісної юридичної підготовки. Очевидно, корисність менеджера в цих умови буде виражатися в успішному управлінні, дорученої йому компанією. Можливості для кар'єрного зростання очевидні. А для цього потрібно старанно оволодівати знаннями на заняттях в аудиторіях і досвідом - на практиці.

Вікторія Невгодовська звернула увагу на моральну сторону прийняття управлінських рішень. Цінним і необхідним якістю у професійній роботі менеджера Ольга вважає сумлінність, порядність, чесність. Але в той же час навела кілька прикладів недобросовісної конкуренції, цинізму та аморальності. В цілому її точку зору підтримали Ткачук Дарина, Полєха Ганна, Францева Ольга. Але, залишився нез'ясованим питання, як правильно чинити в таких випадках, без судових розглядів. Прийшли до висновку – тільки в рамках закону і моральності.

Цікавими та яскравими були роздуми про культурно-історичну спадщину саме у сфері господарської діяльності. Своїми думками з цього приводу поділилися Владислав Шороп і Максим Хоменко.

Людство накопичило достатньо досвіду, перетвореного в афоризми і рефрени. Тут і моральність, і принципи управління, і відповідальність за прийняті рішення та правила чесної гри.

Одним словом, радує те, що наші студенти не просто статисти, що пливуть по волі хвиль, а люди, які відчувають і розуміють сучасні проблеми і шукають шляхи їх вирішення.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 77 305