На базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся онлайн-форум «Синергія управління та сталого розвитку: виклики трансформаційної епохи». Від кафедри Менеджменту Державного університету інформаційного-комунікаційних технологій на заході виступив спікер д.е.н., професор, Володимир Засанський. Також участь у форумі взяли завідувач кафедри, к.е.н., доцент Анна Сорока, к.е.н., доцент Ірина Маковецька, аспірант 2-го року навчання Артем Завгородній та аспірант 3-го року навчання Микита Байдін.
Захід об’єднав 166 учасників із 55 закладів вищої освіти України, представників міських рад, громадських організацій, територіальних громад та освітніх центрів з 30 міст країни – від заходу до сходу, від півночі до півдня України.
Кафедра Менеджменту відзначає важливість даного заходу, адже можливість бути присутнім та обмінюватися ідеями і досвідом з колегами науковцями є дуже важливою для науки. Аспіранти рівня підготовки доктора філософії (PHD) за спеціальністю 073 «Менеджмент» підкреслили, що ефективність менеджменту є ключовою рушійною силою для досягнення глобальних цілей сталого розвитку. Це вимагає інноваційного підходу до освіти, який сприятиме активній участі студентів і застосуванню знань на практиці.
Всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують майстерність науковців в досягненні нового рівня розвитку професійних компетентностей завдяки участі в експертному обговоренні викликів та перспектив у сфері менеджменту.
Кафедра Менеджменту та публічного адміністрування ТДАТУ та кафедра Менеджменту ДУІКТ висловлює вдячність спікеру онлайн-форуму «Синергія управління та сталого розвитку: виклики трансформаційної епохи» Володимиру Засанському за висвітлення стратегії управління економічною безпекою в умовах світових трансформацій.
Світ дуже стрімко змінюється, і у ньому запрограмовані нові установки з серйозними викликами адаптивності науки до запитів суспільства. Дуже важливо, аби ми слідкували за трендами та змогли долучатися до обговорення актуальних питань управління та сталого розвитку і мали змогу зміцнювати партнерські відносини з науковцями, практиками та представниками громадськості.
Дякуємо за організацію форуму та задоволення від наукового спілкування!