XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Науковиці ДУІКТ взяли участь у семінарі «Жінки, що змінюють освіту»

14:35, 24-10-2024

Днями, на базі українських та європейських університетів (Сумській національний аграрний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Донецький національний університет, Вінницький національний технічний університет, Національний університет Одеська юридична академія, Національний університет «Львівська політехніка», University of Reading (Великобританія) та інших) пройшов навчальний семінар «Лідерки, що змінюють освіту».

Захід відбувся за підтримки British Council Ukraine, в рамках Програми Going Global Partnerships.

Нагоду долучитись до навчання мали й науковиці ДУІКТ: завідувачка кафедри менеджменту Анна Сорока та доцент кафедри менеджменту Людмила Парій. Представниць науково-викладацької спільноти провідних університетів України привітали Sarah Cardey, професорка Університету Редінгу, Yuliia Nehoda професорка кафедри фінансів та Alla Kravchenko, доцентка кафедри філософії та міжнародної комунікації НУБіП України, Юрій Садварі, директор Мукачівського фахового коледжу.

Going Global Partnerships підтримує університети, коледжі та широке коле стейкхолдерів освіти по всьому світу, щоб працювати спільно задля зміцнення справедливої, інклюзивної, більш міжнародно пов’язаної вищої освіти, науки та професійно-технічної освіти.

Мета семінару – є генерування знань, розбудова потенціалу та розробка політики, яка створить більше можливостей для жінок у керівництві вищими навчальними закладами в Україні.

Завдання семінару:

• Продемонструвати  переваги зміцнення гендерної рівності у вищих навчальних закладах та освітньому лідерстві;
  • Сформувати детальне розуміння гендерних викликів та можливостей у вищих навчальних закладах України;
  • Навчити жінок-лідерок (або потенційних лідерок) навичкам лідерства, управління та співпраці;
  • Розробити план гендерної рівності для вузів з метою впровадження гендерної рівності в закладі;
  • Обмін досвідом та методологіями дослідження лідерства у вищій освіті.

Це цікавий та новий для нас досвід! Ми вчилися, ділилися власним досвідом, переживали один за одного.

Також на семінарі обговорювали ряд питань про міжнародне наукове та освітнє співробітництво, гранти для викладачок та особливості підготовки проектних заявок. Учасниці та спікер поділилися власним досвідом й прикладами щодо участі у міжнародній мобільності та участі у міжнародних проектах!

Дякуємо ЗСУ за можливість розвиватися і працювати!