Аспірантка кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій Айсулу Асан разом з науковим керівником д.е.н., професором, академіком Академії економічних наук України, професором кафедри менеджменту Зеліско Інною Михайлівною прийняли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів», яка відбулася в межах І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу» в Міжнародному європейському університеті м. Києва.
На конференції була представлена доповідь на тему «Цифрова трансформація вітчизняних телекомунікаційних підприємств, як інноваційний драйвер повоєнного розвитку національної економіки». У доповіді презентувалися тенденції функціонування ринку телекомунікацій та роль інформаційних технологій у забезпечені цифрового переформатування галузі на засадах інноваційності. Зазначалось, що протягом останніх років функціонування телекомунікаційного ринку характеризувалося високими темпами розвитку, що сприяло формуванню статуса драйвера вітчизняної економіки. Також телекомунікаційним підприємствам в умовах війни вдалося забезпечити безперервність бізнес-процесів та значний рівень продуктивності.
Особливу увагу було приділено питанням подолання чинників, що гальмують процеси трансформації традиційної економічної моделі національної економіки у цифрову та запропоновано пріоритетні напрями пришвидшення процесів діджиталізації телекомунікаційних підприємств з метою відновлення і сталого функціонування економіки України.
Конференція надала можливість вітчизняним та іноземним науковцям та представникам бізнесу обмінятись досвідом, представити свої дослідження та ідеї, а також сприяла зміцненню науковою спільноти. Наукова дискусія щодо питань пов'язаних із розвитком економіки України в умовах військових подій та євроінтеграції, уможливила нові рішення щодо шляхів післявоєнного відновлення для стабільного функціонування економіки країни.
Ця науково-практична конференція відіграла важливу роль у поширенні знань, обговоренні актуальних проблем та залученні молоді до наукових досіджень, пошуку шляхів відновлення та сталого розвитку економіки України. Також була продемонстрована важливість міжнародного співробітництва та обміну ідеями для досягнення успіху в умовах трасформаційних перетворень сучасного глобального світу.