Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Електронна платформа менеджменту поповнилася новою навчально-методичною літературою

14:24, 17-11-2022

Сучасний менеджер – це людина, яка постійно займається самоосвітою та поповнює запас знань. Тому в новітній інноваційній освітньої моделі, яка реалізується в нашому університеті з ініціативи ректора, перманентна увага приділяється фундаментальній теоретичній підготовці студентів в контурі сучасних інформаційних технологій, які дозволяють сформувати важливі компетенції майбутніх менеджерів, активне опанування англійською мовою та володіння навичками практичного використання отриманих теоретичних знань. На цій основі Кафедра менеджменту проводить комплектацію та розширення електронної платформи менеджменту. Нещодавно відбулося чергове її поповнення новою навчально-методичною літературою англійською мовою з фінансового та інвестиційного менеджменту.


Айдин Н. С. Фінансове моделювання з перспективною інформацією

(Financial Modelling with Forward-looking Information)

Ця книга присвячена моделюванню потоків фінансової інформації та системі ціноутворення активів на основі інформації. Після введення фундаментальних властивостей структури, автор представляє короткий інформаційно-теоретичний погляд з метою кількісного визначення інформаційного змісту фінансових сигналів. Він пов’язує цю структуру з літературою про асиметричну інформацію та ринкову мікроструктуру за допомогою динамічної, двосторонньої, неоднорідної агентської мережі. Числовий і якісний аналізи проливають світло на вплив диференціальної та отриманої інформації на розподіл прибутків і збитків, а також на швидкість визначення фундаментальних цін. Метод динамічного програмування використовується для пошуку оптимальної стратегії використання інформації. Нарешті, у книзі представлено реалізацію поточної системи з використанням реальних фінансових даних.

 

 

 


Клейман М.Р., Фридсон М.С.,  Тротон Дж.Х. Корпоративні фінанси: економічні основи та фінансове моделювання.

(Corporate Finance: Economic Foundations and Financial Modeling)

Навчальний посібник пропонує ключовий компонент ефективного навчання – практику. Розроблений як для студентів, так і для інвестиційних професіоналів, цей посібник узгоджується з новою програмою  Корпоративних фінансів, яка викладається у вищих навчальних закладах США. Щоб покращити ваше розуміння основних концепцій, ця книга містить короткі підсумки розділів перед тим, як заглиблюватися в складні практичні питання та їх вирішення, а також викладає навчальні цілі, щоб ви могли зрозуміти «чому» для кожної пропонованої вправи.

Синтезуйте матеріал із основного тексту корпоративних фінансів за допомогою реальних програм.

Зрозумійте ключові основи дисципліни корпоративних фінансів.

Працюйте над досягненням конкретних цілей розділу, щоб засвоїти важливу інформацію.

 


Рау Р. Короткий вступ до корпоративних фінансів

(Short Introduction to Corporate Finance)

Видання всесвітньо відомого Кембриджського університету містить доступний письмовий посібник із сучасної фінансової інституційної практики. Його автор – Рагавендра Рау – використовує як свій професійний досвід, так і досвід викладання програм MBA та курсів для вищих навчальних закладів, щоб створити жваве обговорення ключових концепцій фінансів. Підручник щедро проілюстрованих прикладами з реальної фінансової практики. Спираючись на шість основних парадигм, Рау будує інтегровану структуру, яка охоплює всі основні ідеї фінансів за останні півстоліття. Ідеальний як для студентів, так і для практиків, він стане основним матеріалом для тих, хто прагне стати ефективним менеджером.

 

 

 

 

 


Булусу Н. та інші. Досягнення в практиці управління державними інвестиціями

(Advances in the Practice of Public Investment Management)

Ця книга охоплює деякі з останніх досягнень практики управління державними інвестиціями, які були представлені на 6-й Конференції публічних інвесторів, організованій спільно Банком міжнародних розрахунків, Світовим банком та Банком Канади. Статті, представлені в цьому виданні, містять окремі з найсучасніших розробок у галузі дослідження та впровадження управління державними активами.

Ця книга стосується чотирьох категорій читачів: (1) практиків управління державними інвестиціями, (2) інвестиційних консультантів, які консультують державних менеджерів, (3) науковців/дослідників та (4) регулюючих та наглядових органів державних інвесторів. Знайомлячи читачів як з найсучаснішими дослідженнями, що стосуються, так і з політикою, прийнятою державними інвесторами. Ця книга має на меті надати контекст поточній практиці державних інвестицій.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 1 988