Автоматизовані машини навчаються дуже швидко завдяки тому, що вся отримана інформація і практичний досвід передаються в базу даних Google і користуватися нею можуть усі авто. У базі даних є величезна кількість сценаріїв, які зустрічаються в реальному житті: некерована інвалідна коляска на дорозі, пішохід, який раптово вискочив на проїжджу частину і т.п.
Але є і нестандартні ситуації. Наприклад, при тестуванні безпілотного автомобіля Google на дорозі дівчина в кріслі для інвалідів ганялася за птахом. Природно, сценарію такого плану в базі даних не було, але комп'ютер все одно загальмував. І не тому, що на дорозі був птах - інакше машині довелося б гальмувати при появі кожного голуба. Щоб безпілотний автомобіль правильно реагував на такі незвичайні ситуації, інженерам доводиться постійно вдосконалювати систему управління.
Розробники Google пішли ще далі і дали безпілотному автомобілю «голос» - можливість сигналити. Сигнал спрацьовує автоматично при виникненні підвищеної небезпеки, як для учасників руху, так і для самої автоматизованої машини.
Поява розумних автомобілів стало можливим тільки завдяки розробникам програмних і технічних інтелектуальних рішень. Долучайтесь до команди розробників унікальних продуктів та забезпечте собі незалежне фінансове майбутнє.