Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Microsoft представила новий суперкомп'ютер, що займається розробкою ШІ

12:42, 09-06-2020

Дорогий абітурієнт, кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе приєднатися до нашої команди для освоєння сучасних технологій, які ще вчора були фантастикою, а завтра стануть невід'ємною частиною нашого життя.

Звичайно ж мова йде про штучний інтелект. А конкретніше, про створення однієї з найбільш передових компаній - Microsoft, яка завжди відчуває вітер змін в міжнародній економіці, і її суперкомп'ютер, який за заявою Microsoft, входить в п'ятірку найпотужніших комп'ютерів у світі...

Кафедра штучного інтелекту пропонує своїм студентам отримати унікальні знання про  таку сучасну технологію, як штучний інтелект,  без якої зараз не справляються жодна з галузей життєдіяльності сучасної держави.

Для реалізації всього, що було задумано, компанія Microsoft створила новий суперкомп'ютер для некомерційної дослідницької організації OpenAI, серед засновників якої є - Ілон Маск. Про це компанія оголосила під час онлайн-конференції для розробників Microsoft Build і написала в своєму блозі.

Процесор суперкомп'ютера складається з 285 000 ядер. Він також має 10 000 графічних процесорів (GPU), пропускна здатність його мережі - 400 гігабіт на секунду для кожного GPU-сервера. Він знаходиться в хмарі Microsoft Azure, так що має доступ до датацентрів і сервісів Azure.

У Microsoft вважають, що створення суперкомп'ютера для OpenAI - це перший крок до розробки та навчання наступного покоління моделей штучного інтелекту. Планується, що в результаті моделі Microsoft Turing і ресурси суперкомп'ютерів будуть доступні через служби Azure AI і GitHub, а розробники зможуть використовувати ці можливості для розвитку власних проектів.

Це лише мала частка того, де може бути застосовний Штучний Інтелект. І кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій зможе допомогти оволодіти не тільки однією з найбільш затребуваних професій, а й написати свою особисту сторінку в історії інформаційних технологій.

Приєднуйтесь до нашої команди, щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 4 863