Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій після виходу з режиму карантину разом зі своїми колегами з інституту захисту інформації, планує зайнятися реалізацією ідеї про застосування штучного інтелекту (ШІ) для боротьби з хакерами.
Сьогодні, в більшості випадків, ШІ використовується для аналізу великих обсягів даних або складних обчислень. Але чому б не застосувати ШІ у цифровому світі для запобігання перехоплень хакерами чужих IP-адрес?
Сьогодні «викрадення» IP-адрес стає все більш популярною формою кібератак. Це цікаво, в першу чергу тим, хто займається спамом і крадіжками з банківських карт.
Як правило, захисні заходи вживаються вже тоді, коли атака здійснена. А якщо спробувати спрогнозувати подібні атаки шляхом аналізу способів, якими користувалися «серійні зломщики» і натренувати свою нейромережу обчислювати підозрілу активність мереж.
Нашим колегам з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго вже вдалося за допомогою створеної ними нейронної мережі ідентифікувати приблизно 800 підозрілих мереж і виявити, що деякі з них систематично захоплювали IP-адреси протягом багатьох років.
Приєднуйтесь до нашої команди освітньої програми «Штучний інтелект», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.
Telegram: https://t.me/dut_ai_2020
Viber: https://invite.viber.com/