Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

ДУІКТ взяв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України»

11:02, 09-12-2024

У четвер, 5 грудня в Києві відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у закладах
вищої освіти України».

Захід зібрав значну учасників, серед яких представники Міністерства освіти та науки України, Верховної Ради, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, закладів вищої освіти, стекхолдерів, науковці, експерти у сфері освіти та ІТ сфери. Конференція стала платформою для обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та пошуку шляхів покращення системи забезпечення якості освіти в Україні.

Програма конференції включала ряд пленарних засідань, присвячених різним аспектам забезпечення якості освіти. Учасники обговорили питання
акредитації освітніх програм, впровадження внутрішніх систем забезпечення якості, а також міжнародного співробітництва у цій сфері. Однією з ключових тем стало обговорення нових підходів до оцінювання якості освіти, що відповідають міжнародним стандартам.

Серед запрошених спікерів були:

  • Tine DELVA, заступник начальника відділу Департаменту вищої освіти Генерального директорату Комісії з питань освіти та культури (DG EAC);
  • Arjen DEIJ, старший експерт з розвитку людського капіталу – координатор проекту модернізації кваліфікацій. Європейський фонд навчання. Відділ політики та роботи з громадськістю;
  • Graham HARRISON,к директор EUniWell (European University for Well-Being);
  • Philipp WEINMANN, консультант з моніторингу та оцінки, University of Konstanz;
  • Жаннета ТАЛАНОВА, заступниця координаторки, Національний Еразмус+ офіс в Україні. Менеджерка з аналітичної роботи Національної команди експертів з реформування вищої освіти;
  • Світлана Шитікова, координаторка Національний Еразмус+ офіс в Україні проекту;
  • Олена МАТВІЙЧУК, член Правління асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine, голова комітету HR&Career Development, експерт з рекрутингу;
  • Віталій СВАТКО, Ментор SoftServe Academy;
  • Іван СОКОЛОВСЬКИЙ, CEO Reputation Capital Data та багато інших.

Експерти наголосили на важливості залучення всіх зацікавлених сторін – студентів, викладачів та адміністрації – до процесу оцінювання якості освіти, впровадження європейських стандартів із врахуванням національних особливостей. При цьому важливо підтримувати та розширювати програми обміну для студентів і викладачів.

Бачення державних та громадських інституцій висловили учасники першої панельної дискусії, серед яких:

  • Сергій Бабак, голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;
  • Олег Шаров, генеральний директор фахової перед вищої, вищої освіти Міністерства освіти та науки України;
  • Андрій Бутенко, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • Юрій Баланюк, голова Національного агентства кваліфікацій;
  • Олександр Якименко, перший заступник голови Державної служби якості освіти України;
  • Ольга Будник, радниця-уповноважена Президента з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Учасники дійшли спільного висновку, що університети повинні спільно з державою сприяти підвищенню довіри до системи освіти. Освіта має
відповідати сучасним викликам і потребам. Для цього необхідно впроваджувати нові підходи до оцінювання професійних стандартів.

«Ми маємо зосередитися на здобутті актуальних знань, які допомагають вирішувати сучасні завдання. Освіта має рухатися в ногу з економікою», - зазначив Юрій Баланюк.

За словами Арьєна Дейджа, Україна в сучасних умовах демонструє унікальний приклад стійкості, і її інтеграція в європейський простір є важливою запорукою майбутнього розвитку.

«Формат цьогорічної конференції зазнав змін, що сприяло більш детальному обговоренню проблемних питань вищої освіти та активній взаємодії всіх учасників. Важливо, що учасники мали можливість обмінятися досвідом та налагодити співпрацю між університетами, що відкриває нові можливості для розвитку освітніх програм та підвищення їх конкурентоспроможності на міжнародному рівні, а також міжнародній співпраці» - зазначила учасниця конференції завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення Ірина Замрій.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 623