«Відео реклама в інтернеті: медіапланування та креатив» – таку лекцію від практика, Євгена Шевченко – засновника Digital агенції UAMASTER, експерта з маркетингу та інтернет-реклами, – слухали наші студенти-маркетологи.
Лекція відбулась 22 березня в онлайн-форматі і, не дивлячись на повітряну тривогу, почалась вчасно і тривала 1,5 години і не залишила байдужими тих більше ніж 30 незламних учасників, які підключилися через Zoom.
Лекція Євгена Шевченко була скоріше схожа на майстер-класс і надзвичайно вразила слухачів. Спікер розповів про свій шлях, показав роботи свого агентства та поділився особистими помилками й успіхами за більше ніж 18 років роботи у сфері діджитал маркетингу і інтернет-реклами.
Студенти довідались про алгоритм і особливості створення відеореклами в інтернеті, тенденції ринку відеореклами, успішні кейси. Як здійснювати медіапланування рекламної компанії, як аналізувати та вибирати оптимальні засоби та складати детальну програму розміщення рекламної компанії. Як здійснювати тестування і оптимізацію реклами. Спікер детально зупинився на всіх аспектах створення реклами: від першого запуску, до оптимізації таргетованої реклами в соціальних мережах.
Як дізнались студенти, важливою вимогою при рекламному плануванні є ефективне використання рекламного бюджету та забезпечення того, щоб витрати на рекламу правильно спрямовувались на споживачів в залежності від їх переваг щодо даного продукту. Все більше фірм зацікавлені в таргетингу реклами для конкретних споживчих сегментів всередині категорії послуг. Отже, прийняття рішення щодо застосування таргетингу є актуальною задачею планування рекламної компанії.
Що необхідно для розробки медіаплану рекламної кампанії? Які показники слід зібрати? Наскільки важливо сегментувати аудиторію і скласти приблизний портрет потенційного клієнта, зробити аналіз конкурентів і вчитись на помилках … Як розрахувати бюджет реклами? Які показники застосовують для аналізу рекламної кампанії, формули для визначення її ефективності. Про все це розповів спікер. Крім того, на всі свої запитання студенти отримали вичерпні відповіді.
Слід сказати, що лекції і майстер-класи відомих практиків – то взагалі надзвичайно крута можливість для саморозвитку. Реклама – галузь креативна й потребує постійного нагадування, як цей креатив створювати. Тож усі присутні отримали надзвичайне задоволення.
Лекції і майстер-класи від практиків інтернет-маркетингу і реклами є дуже цінними і для викладачів, адже дозволяють надихнуться креативним досвідом відомих маркетологів, рекламістів і використати набуті знання при підготовці лекцій та практичних занять.
Тож поради спікера для студентів були вельми цінними. Особливо – про важливість написання резюме без помилок, створення власного креативного портфоліо, без якого неможлива успішна кар’єра у галузі маркетингу і реклами, про вільну розмовну англійську на співбесіді. Також на прохання студентів Євген Шевченко порадив їм кілька популярних книг відомих авторів, таких як: «Як ростуть бренди» Байрона Шера, «Психологія впливу» Роберта Чалдіні, Джорджа Рітцера «Макдональдізація суспільства».
Студенти-маркетологи надзвичайно вдячні Євгену Шевченку за приділений їм час, таку натхненну зустріч, адже завжди цікаво й корисно спілкуватися з практиками своєї професії, які можуть поділитися справжніми секретами майстерності.
UAMASTER https://uamaster.com/ – перше рекламне агентство України, яке запропонувало українському бізнесу повний комплекс послуг у сфері інтернет-маркетингу. Експертиза агентства – 18 років, понад 7000 кампаній та проектів для 900+ клієнтів. Географія проектів, що реалізуються: 65 країн. Накопичений роками досвід у digital-маркетингу вилився в освітні програми і створення в 2014 році Школи цифрової реклами.
Євген Шевченко, викладач бізнес-школи МІМ. Засновник інтернет-агентств UAMASTER і Школи цифрової реклами UAMASTER. Магістр маркетингу. Автор тематичних статей, присвячених інтернет-рекламі. Провів десятки авторських тренінгів, семінарів та навчальних програм за різними напрямками інтернет-маркетингу. Сертифікований спеціаліст з інтернет-реклами (компанії Бегун, Яндекс, Google) та веб-аналітики (індивідуальний спеціаліст Google Analytics).